Česko nechce uprchlíky? Ať na něj udeří válka, přeje si redaktor Českého rozhlasu, který se představuje jako intelektuál

08.06.2017 13:45 | Zprávy
autor: vef

Odborný redaktor Českého rozhlasu Radiožurnálu Miloslav Hamřík si na svém twitterovém účtu pustil pusu na špacír. A to v souvislosti s migrační krizí.

Česko nechce uprchlíky? Ať na něj udeří válka, přeje si redaktor Českého rozhlasu, který se představuje jako intelektuál
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Stany si uprchlíci rozestavili hned na několika ulicích. Tábory migrantů ze Středního východu a z Afriky vyrostly odděleně

Hamříka totiž doslova nadzvedla ze židle zpráva, že z rozhodnutí vlády nepřijme na základě kvót Česká republika již žádného migranta. „Na tuto zem by měla udeřit válka, aby se zase lidi naučili solidárnosti. ČR měla přijmout 2600 lidí, zvládla 12,“ uvedl. Jeho twitterový účet můžete nalézt ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Vy opravdu věříte v probuzení a osvětu v Bruselu?

Myslíte, že tam začnou uvažovat politici racionálně? A jak se vlastně díváte na naše členství v EU? Jste pro nebo byste raději, kdyby ČR z EU vystoupila?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

18:45 „Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

„Je třeba opustit jakýkoliv zbytek sentimentu nikoliv s korunou, ale s tímto prezidentem. Přijetí eu…