Čeští novináři bouchají teď večer na byt Babišova syna? Odejděte, je nemocný, žádá přes Facebook premiér

15. 11. 2018 22:37

Kauza syna premiéra Babiše, jeho švýcarského bydliště a novinářů Slonkové s Kubíkem nabírá na dynamice. Jak na sociální síti informuje premiér, do bytu jeho syna, který novinářské duo ukázalo ve své reportáži, se ve večerních hodinách snaží boucháním dostat jacísi lidé. Mezi pražskými novináři se podle něj přitom dnes mělo hovořit o výletu do Švýcarska.

Čeští novináři bouchají teď večer na byt Babišova syna? Odejděte, je nemocný, žádá přes Facebook premiér
Foto: Screen: ČT24
Popisek: Andrej Babiš na tiskové konferenci komentuje kauzu Čapí hnízdo.

Anketa

Má premiér Andrej Babiš po slovech svého syna vaši lidskou důvěru?

89%
11%
hlasovalo: 38910 lidí

Bydliště premiérova syna ve Švýcarsku bylo v reportáži Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka ukázáno na kameru velmi jednoznačně a přesně. „Zjistili jsme, že mladý Andrej Babiš bydlí ve frankofonní části Švýcarska, ve větším městě, v sídlištním bytě. Zjistili jsme, že se proti vchodu do domu nachází kavárna či restaurační zařízení, je odtud vidět na dveře. Zjistili jsme, že se tam nachází zastávka autobusu, viděli jsme čísla autobusů. V podstatě z té reportáže není problém identifikovat, kde tento člověk bydlí,“ řekl k tomu pro ParlamentníListy.cz advokát Karol Hrádela.

Aniž by to kdokoliv tušil, ve večerních hodinách podle premiéra Andreje Babiše tyto informace někdo využil a do bytu jeho bývalé manželky, kde jeho syn přespává, se dobývá.

„Na dveře bytu v Ženevě, kde spí můj syn Andrej, bouchají teď nějací lidé. Volala mi jeho vyděšená matka,“ informuje přes sociální sítě předseda vlády.

A dodává, kdo by to podle jeho názoru mohl být. „Mezi českými novináři se prý dnes říkalo, že se na tu adresu někteří vydají,“ píše.

Následně Andrej Babiš vyzývá tyto novináře, aby od bytu jeho syna okamžitě odešli. „Žádám je, aby odešli! Nepochopili jste, že je syn nemocný? To jste opravdu tak bezohlední?“ ptá se.

Andrej Babiš o svém synovi tvrdí, že je psychicky nemocný. Syn to ale popírá. Během čtvrtka zveřejnil e-mail, ve kterém tvrdil, že nemusí být hlídán a je v pořádku a svéprávný.


Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Takový binec! Skandál po pohřbu Karla Gotta? FOTO, za které možná vyrazí šéfa

9:02 Takový binec! Skandál po pohřbu Karla Gotta? FOTO, za které možná vyrazí šéfa

Bývalý poslanec za TOP 09 František Laudát se na svém facebookovém profilu zamyslel nad snímkem z po…