Chacha, levičáci, my že jsme rasisté? Kdybyste nepohrdali vietnamskými večerkami, zjistili byste tam, jak je to doopravdy, vzkazuje Doležal z Reflexu

16.12.2015 21:31

Jiří X. Doležal poslal vzkaz levicovým intelektuálům. Zřejmě vůbec nechodí nakupovat. Kdyby tak činili, nemohli by do světa vytrubovat lež o tom, že Češi jsou xenofobní. O opaku prý svědčí fakt, že máme rádi Vietnamce. A nezapalujeme domy určené uprchlíkům, jak se to děje v Německu. Místo toho Češi uprchlíkům nosili oblečení a jiné potřeby. Sečteno a podtrženo, opravdu nejsme zlí.

Chacha, levičáci, my že jsme rasisté? Kdybyste nepohrdali vietnamskými večerkami, zjistili byste tam, jak je to doopravdy, vzkazuje Doležal z Reflexu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří X. Doležal

„Levicové intelektuální elity totiž nechodí nakupovat, a tak si nevšimly, že se nám zde od revoluce usídlila početná vietnamská menšina, která se díky svým národním vlastnostem perfektně asimilovala, stala se přínosem pro celou společnost a Češi ji kromě naprostých ortelů mají rádi,“ píše publicista pro Reflex.cz. Vietnamci nejenže přijali naše hodnoty, ale navíc si díky jejich pracovitosti můžeme nakoupit i v deset večer. České prodejny pohříchu zavírají i o čtyři hodiny dříve.

Celý text najdete zde.

Doležal ale uznává, že levicoví intelektuálové mají na mysli spíše strach z muslimů a odbor k nim. Ale pozor, tady je další kámen úrazu. V sousedním Německu zapalují ubytovny určené migrantům, uprchlíky dokonce fyzicky napadají. Podobných případů je evidováno hodně přes tisíc. A tady se nic takového neděje. Násilí různého druhu nejsou u našich sousedů ušetřeni ani lidé, kteří uprchlíkům pomáhají.

Kdybychom byli opravdu tak zlí, jak se o nás tvrdí, někdo by se už pokusil zapálit např. středisko v Bělé-Jezové. Češi to ale nedělají, místo toho nosili uprchlíkům oblečení a jiné dary.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nikdo vám nebude věřit... Skutečné informace o táboře v Letech

20:18 Nikdo vám nebude věřit... Skutečné informace o táboře v Letech

O táboře v Letech u Písku, kde za druhé světové války zemřely stovky lidí, toho bylo napsáno již hod…