Chcete mě? Ferjenčík hledá práci

01.12.2021 16:12 | Zprávy

Někdejší pirátský poslanec Mikuláš Ferjenčík, který v uplynulých sněmovních volbách neuspěl, hledá práci. To, že je otevřen pracovním nabídkám, napsal na svůj facebookový profil a sdílel i svůj profil na profesní sociální síti LinkedIn.

Chcete mě? Ferjenčík hledá práci
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Mikuláš Ferjenčík (Piráti)

Ferjenčík se na profesní sociální síti LinkedIn, na které se setkávají profesionálové a diskutují o svých pracovních zájmech, představil jako někdejší místopředseda rozpočtového výboru Parlamentu ČR.

Píše, že dobře rozumí psanému textu, umí počítat, velmi dobře anglicky a trochu německy. „Rozumím politickému marketingu, světu médií i politiky,“ dodává také Ferjenčík, který úspěšně maturoval na přeloučském gymnáziu, paralelně u toho složil také britskou A-level na Brentwood School Essex. Následně úspěšně absolvoval bakalářský obor studium humanitní vzdělanosti na FHS UK.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Vystoupení z NATO

Podle mě jediný, kdo chce z NATO fakt vystoupit jsou komunisté, takže podle mě to fakt nehrozí. Ale zajímá mě, proč se tak bojíte referenda o vystoupení z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šumavu šokoval smažený sýr za přesně 1501 Kč

4:40 Šumavu šokoval smažený sýr za přesně 1501 Kč

To by „Král Šumavy“ asi koukal! Vypravili jsme se na Kvildu, kde se natáčel pro mnohé legendární fil…