Chovanec dál povede ČSSD v Plzeňském kraji. Hamáček děkoval

13.01.2019 21:11 | Zprávy
autor: mp

Členové ČSSD v Plzeňském kraji zvolili na své dnešní krajské konferenci staronovým krajským předsedou strany Milana Chovance. Do čela strany navrhli delegáti krajské konference současného předsedu Jana Hamáčka. Ten za nominaci už na svém twitterovém účtu poděkoval, napsala ČTK

Chovanec dál povede ČSSD v Plzeňském kraji. Hamáček děkoval
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Chovanec

Podle předsedy Okresního výkonného výboru Tachovska Václava Votavy dnes získali podporu krajské konference také Jana Maláčová, Roman Onderka a Tomáš Petříček. „O tom, kdo se nakonec stane místopředsedou, ale rozhodne až sjezd,“ dodal Votava.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Natálie Vachatová

Hodně se teď o ní diskutuje. Je pravda, co se o ní píše? Že sympatizuje s Ruskem? A jestli ano, není pak naprostý paradox, že má prý na starost svobodu projevu? Jak jste k ní vlastně přišel? A budete s ní spolupracovat dál?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Média prezidenta.“ Holec: Po Letné se začaly dít věci

20:40 „Média prezidenta.“ Holec: Po Letné se začaly dít věci

Česko po volbách zasáhl „totální mediální blackout“, říká komentátor Petr Holec v souvislosti s krit…