Co ožralý Havel, vy hyeny? Vztek kolem Zemana. Už to přeteklo

11.10.2021 13:27 | Ze sítí

Senátor Jaroslav Doubrava se na svém facebookovém profilu rozhorlil nad těmi, kteří se zabývají zdravotním stavem prezidenta Miloše Zemana.

Co ožralý Havel, vy hyeny? Vztek kolem Zemana. Už to přeteklo
Foto: Hana Brožková
Popisek: Prezident Miloš Zeman odvolil na zámku v Lánech

Anketa

Je v pořádku spekulovat o sesazení prezidenta Zemana ze zdravotních důvodů?

hlasovalo: 17729 lidí

„Dívám se kolem sebe a nemohu uvěřit, že i mezi kolegy je tolik lidských hyen, které nedočkavě čekají, jestli se nám prezident uzdraví (já pevně doufám, že brzy ano). Už vymýšlí plány, jak se k těm vytouženým korýtkům opět dostat. Zajímavé je, že jim už dlouho leží v žaludcích a přemýšlí, jak se ho zbavit poukazem na jeho zdravotní stav," píše na svém facebookovém profilu Doubrava.

„To, že Havel, když zrovna nebyl nemocný, byl zcela jistě pod obraz ožralý, nikomu z nich nevadilo. Ano, to proto, že tam takovou figurku potřebovali pro své rejdy. Prezident Zeman neskáče a nikdy neskákal podle jejich práskání bičem a nepřipustil jejich choutky po dalších zlodějnách jim vadí. Doufám, že jim vadit bude ještě hodně dlouho," dodává Doubrava.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nejblbější vláda? Hutka, fanoušek Pirátů, sejmul Fialův tým

13:46 Nejblbější vláda? Hutka, fanoušek Pirátů, sejmul Fialův tým

Zpěvák Jaroslav Hutka, který v předvolební kampani pomáhal Pirátům, nyní nešetří kritikou na nově vz…