Co si ta svoloč o sobě myslí? Dát jim gumu z náklaďáku, ať si ji nafouknou a pádlují zpátky. Tak by se s imigranty vypořádal Otto Chaloupka

06.06.2015 13:58

Někdejší poslanec za Věci Veřejné Otto Chaloupka, jenž dnes stojí v čele uskupení Republika, se na sociální síti Facebook rozohnil kvůli zprávě o imigrantech. Na ČT24 zachytil zprávu, že se někteří uprchlíci mířící do Itálie odmítají nechat zaevidovat do databáze s fotografií a otisky prstů. Právě to Chaloupku rozpaluje do běla. Pokud nechtějí dodržovat naše pravidla, ať raději honem rychle plavou někam jinam.

Co si ta svoloč o sobě myslí? Dát jim gumu z náklaďáku, ať si ji nafouknou a pádlují zpátky. Tak by se s imigranty vypořádal Otto Chaloupka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Otto Chaloupka

„Co si to, svoloč jedna, o sobě myslí? Naprostá většina z nich nebude nikdy schopná ani ochotná naučit se jazyk, přizpůsobit se podmínkám evropské země a začít pracovat. Ale stěžovat si, to oni dokážou hned po vylovení z vody; ještě se ani nerozkoukali a už dělají problémy. Jak se budou chovat, až se ‚ofrknou‘ a dostanou řádné školení od imámů a různých začleňovacích organizací,“ ptá se Chaloupka.

Pokud nechtějí dodržovat naše pravidla, měli by prý imigranti dostat duši z náklaďáku, půl hodiny na to, ať si ji nafouknou, a koukejte zmizet. Jestliže si snad Itálie stěžuje, že nápor uprchlíků nezvládá, podle Chaloupky přímo „fňuká“, bylo by možná jednodušší posílat zmíněné uprchlíky na jejich lodích zpět.

V diskusi pod Chaloupkovým příspěvkem zaznělo přirovnání k Austrálii, která se s uprchlíky nijak „nepárá“, posílá je zpět a jde to. Proč by to tedy nešlo i v Evropě? Zazněl však ještě mnohem tvrdší výrok na adresu uprchlíků. Jeden z diskutujících konstatoval, že by bylo možná nejjednodušší je postřílet.

Z Facebooku Otto Chaloupky:

ČT24: "Někteří běženci v Itálii odmítají nechat se fotografovat a sejmout si otisky prstů" pro evidenci.
No tak tady máš, ty holoto, duši z náklaďáku, a máš půl hodiny na to, aby sis ji nafouknul, skočil s ní do moře a pádloval dost rychle, dokud nezmizíš z dohledu.
Co si to, svoloč jedna, o sobě myslí? Naprostá většina z nich nebude nikdy schopná ani ochotná naučit se jazyk, přizpůsobit se podmínkám evropské země a začít pracovat. Ale stěžovat si, to oni dokážou hned po vylovení z vody; ještě se ani nerozkoukali a už dělají problémy. Jak se budou chovat, až se "ofrknou" a dostanou řádné školení od imámů a různých začleňovacích organizací?
Itálie fňuká, že nápor cizinců nestíhá; nebylo by jednodušší, levnější a bezpečnější lodě s okupanty vracet zpátky?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Hajzle! Prase! Vyražený telefon a pak facka. Petra Procházková z Deníku N napadla novináře Sputniku

20:45 VIDEO Hajzle! Prase! Vyražený telefon a pak facka. Petra Procházková z Deníku N napadla novináře Sputniku

Novinářka Deníku N Petra Procházková měla na mezinárodním novinářském fóru Media 2019 napadnout reda…