Cože? Klaus ml. uzemnil umělce, je zde FOTO

09.06.2019 20:56

Trikolóra. Tak zní název nového hnutí Václava Klause mladšího, které bude představeno již nadcházející týden. V tuto chvíli nezařazený poslanec sdílel na svém facebookovém profilu fotografii s populární českou herečkou, bez které se prý nedají vyhrát volby.

Cože? Klaus ml. uzemnil umělce, je zde FOTO
Foto: Repro ČT24
Popisek: Poslanec Václav Klaus mladší v Událostech komentářích

„Můžete to zlehčovat, ale kdo chce v ČR vyhrát volby, musí mít podporu této dámy. Tak to prostě je,“ uvedl Václav Klaus mladší ke snímku s herečkou Jiřinou Bohdalovou. Ta před první prezidentskou volbou podporovala současnou hlavu státu Miloše Zemana. „Jinak mi vyrazila dech vitalita, bystrost úsudku a naprosto mladistvé myšlení. Plyne z toho poučení nevěřit moc novinám a setkávat se s lidmi,“ uvedl Klaus mladší k setkání.

Anketa

Přejete si, aby sudetští Němci pořádali svůj sjezd na českém území?

4%
96%
hlasovalo: 10190 lidí

Název strany, kterou zakládá Václav Klaus mladší společně se Zuzanou Majerovou-Zahradníkovou, už je znám a domény s názvem strany už jsou registrované. Nová strana se bude jmenovat Trikolóra hnutí občanů.

Klaus kvůli tomu již registroval ochrannou známku na Úřadu průmyslového vlastnictví. Zároveň nechal registrovat dvě domény: hnutitrikolora.cz a 3kolora.cz, zatím na nich však nejsou žádné informace.

Odkaz na 3kolora.cz

Václav Klaus mladší byl z ODS vyobcován po výrocích, že český Parlament je jako židovský výbor, který může maximálně ovlivnit, koho ještě do transportů nepošle. Jeho vyloučení se stalo velkou politickou událostí, zvláště s ohledem na peripetie, které vznikly v souvislosti s nakonec úspěšnou snahou ODS odvolat jej z čela školského výboru. Z řad ODS jej následovala poslankyně Zuzana Majerová-Zahradníková, která byla jak proti jeho vyloučení ze strany, tak z čela zmíněného výboru.

Václav Klaus mladší pak oznámil, že bude zakládat nový politický subjekt, se kterým se ale ještě nezúčastní voleb do Evropského parlamentu.

K vybrání jména vyzval veřejně ke konci dubna: „Napište mi, prosím, do komentářů, jak by se měla podle vás jmenovat nová strana, kterou zakládáme.

Klidně blbosti, kreativitě se meze nekladou, vážně, cokoli vám připadne dobré.

Výherce má u mě pak litr rumu!!“

Na jeho výzvu se sešlo 7 250 komentářů od humorných až po odsuzující.

Soutěž o litr rumu ukončil politik 14. května. Nyní známý název Trikolóra hnutí občanů vymyslel prý  Tomáš J., pracovník státní správy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Hidžábnice“ a Zemanem oceněná ředitelka: Diskriminace, souhlasí muslimka s rozsudkem. Ale Stanislav Křeček...

11:36 „Hidžábnice“ a Zemanem oceněná ředitelka: Diskriminace, souhlasí muslimka s rozsudkem. Ale Stanislav Křeček...

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček a teplická Arabka a muslimka Eman Ghalebová se vyjádřili k roz…