Čuráci, pravil Jan Hřebejk ve 22:59. Šlo o 21. srpen

22.08.2019 12:15 | Zprávy

Včerejší výročí invaze vojsk Varšavské smlouvy trávili občané různě. Příznivci Milionu chvilek pro demokracii na náměstích, prezident Zeman v Lánech. Nicméně, to, že se prezident Zeman zrovna v tento den sešel s lídrem komunistů Filipem a poslankyní Miloslavou Vostrou, nemohli někteří přenést přes srdce. Velmi hlasitě proti tomu brojil šéf poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten dokonce Miloše Zemana osočil, že oslavoval zákrok, při kterém 5 lidí zemřelo. A režisér Jan Hřebejk napsal jediné slovo. Nebylo slušné.

Čuráci, pravil Jan Hřebejk ve 22:59. Šlo o 21. srpen
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Režisér Jan Hřebejk

Včera se prezident republiky sešel s představiteli komunistické strany. „Pan prezident přijal na zámku v Lánech na jejich žádost místopředsedu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a předsedu KSČM Vojtěcha Filipa a Miloslavu Vostrou, poslankyni KSČM,“ informoval o tomto faktu prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček a přidal fotografii ze setkání.

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: kas

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drony, luxusní auta a „Pavlova“ jednotka. Poslanec připomněl, že se ptal Černochové už vloni

10:53 Drony, luxusní auta a „Pavlova“ jednotka. Poslanec připomněl, že se ptal Černochové už vloni

Drony pro Ukrajinu v rámci iniciativy Nemesis. Vyšetřování Vojenské policie jede na plné obrátky. Po…