Další dvě jména do Rusnokova kabinetu. Známe ministry průmyslu a dopravy

04.07.2013 8:11 | Zprávy

Premiér Jiří Rusnok dnes oznámil dvě nová jména svých ministrů. Členy jeho vlády se stanou Jiří Cienciala a Zdeněk Žák. Kabinet tak má již devět známých členů. Jednání o podobě nového kabinetu dnes budou pokračovat. Kompletní vláda by měla být jmenována příští středu.

Další dvě jména do Rusnokova kabinetu. Známe ministry průmyslu a dopravy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman jmenoval Jiřího Rusnoka premiérem

Ministrem průmyslu a obchodu bude Jiří Cienciala. Ten je rektorem Vysoké školy podnikání a expertem v otázkách řízení a managementu. Dosáhl akademického titulu docenta a dlouhodobě působí v Radě vlády pro výzkum, vývoj a inovace a rovněž v Hospodářské komoře. Je viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy a působí ve vědeckých radách několika univerzit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav, čtk

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Jak je to doopravdy?

Dobrý den, znám vás jako ekonomku. Teď kandidujete na kandidátce SPD. Zajímá mě tak, zda souhlasíte s tím, co SPD tvrdí o Ukrajincích, že jako Češi chudneme na tom, že poskytujeme pomoc a azyl? Nebo kde je problém, proč je naše životní úroveň podprůměrná? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ne, prosím, ne.“ Viděli Evu Holubovou v Kauflandu

16:30 „Ne, prosím, ne.“ Viděli Evu Holubovou v Kauflandu

Eva Holubová se po nějaké době opět proslavila na sociální síti. Dělá „babičkovský idol“ pro řetězec…