Další objevy Sabiny Slonkové: Nejen homosexuální eskort. Zaměstnanci Pražského hradu shořelo auto

08.02.2017 8:50 | Zprávy
autor: vef

Správa Pražského hradu měla údajně vozit na Hrad eskortní služby. Alespoň to ukazuje vyšetřování, které se spustilo poté, co byla odhalena kompromitující nahrávka stojící v pozadí odchodu šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta. V té souvislosti se mimo jiné objevila kauza zapálení auta jednoho z hradních číšníků či organizované vydírání pomocí kompromitujících nahrávek. Píše o tom server Neovlivní.cz.

Další objevy Sabiny Slonkové: Nejen homosexuální eskort. Zaměstnanci Pražského hradu shořelo auto
Foto: Hans Štembera
Popisek: Brána na 1. nádvoří Pražského hradu

Server odhaluje, že auta Správy Pražského hradu vozila do areálu na eskort mladé muže. Podle všeho to trvalo dlouho. „První informace se datují už z roku 2013, tedy ještě před tím, než Václava Klause vystřídal Miloš Zeman,“ uvedl zdroj obeznámený s vyšetřováním. Za kým však byli muži dováženi, se zatím neví. S prezidenty přímo eskort spojen není, nejsou prozatím prý ani důkazy proti těm, kteří měli eskort organizovat. 

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Je pravda, že na Slovensko létáte vládním speciálem?

Tvrdíte, jak se má šetřit, i na zahraničních cestách a jestli je pravda, že si pak sám lítáte na Slovensko vládním speciálem, nekážete náhodou vodu a sám nepijete víno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš a Macinka vystoupili k Íránu. Ozval se i Fiala

12:25 Babiš a Macinka vystoupili k Íránu. Ozval se i Fiala

Ministerstvo zahraničních věcí ČR vyzývá občany, aby nejezdili do Íránu, Izraele ani dalších zemí Bl…