Další útok ve vlaku, tentokrát ve Švýcarsku. Použil hořlavinu i nůž

13.08.2016 19:54 | Zprávy
autor: mp

Šest lidí zranil muž, který ve vlaku na východě Švýcarska zaútočil na cestující zapálenou hořlavou tekutinou a nožem. S odvoláním na tamní policii to uvedla agentura AFP. Zprávu převzala ČTK.

Další útok ve vlaku, tentokrát ve Švýcarsku. Použil hořlavinu i nůž
Foto: pixabay.com
Popisek: Švýcarská vlajka

Podle švýcarského webu jsou některá zranění vážná. Motiv útoku, při kterém bylo zraněno i šestileté dítě, je zatím nejasný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Mám dotaz

Možná vám přijde hloupý, ale jaký je rozdíl, jestli třeba muniční iniciativu řeší státy NATO sólo nebo to bude řešit NATO jako celek? Mě to přijde stejné, jen zaobalené jinak. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A co se stane s těmi lidmi? Stanislav Křeček má otázku

21:50 A co se stane s těmi lidmi? Stanislav Křeček má otázku

Veřejný ochránce práv Stanislav Křeček si všiml dokumentu ČT o bydlení Drahá chudoba. A má hned něko…