Další z průzkumů opakuje: Volby by vyhrála levice

23.09.2011 11:01 | Zprávy
autor: par

Tentokrát je to společnost Factum Invenio, kdo zvěstuje triumfální vítězství levice. V případě, že by se volby konaly v září 2011, získala by ČSSD ve sněmovně 72 mandátů a KSČM 38.

Další z průzkumů opakuje: Volby by vyhrála levice
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební kampaň KSČM

Do sněmovny by se dostalo pět stran. Věci veřejné by nahradili lidovci. Strana zelených by zůstala za branami.

Volby by zvítězila s přehledem ČSSD, získala by 72 mandátů. Druhá by skončila ODS se 48 mandáty a trojici by uzavřela KSČM s 38 mandáty. TOP 09 se Starosty a nezávislými by skončila až za komunisty, celkem by získala 30 mandátů. KDU-ČSL by disponovala mandáty dvanácti.

Celá zpráva Factum Invenio ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Dotace

Když budou Babišovi nebo komukoliv zastaveny dotace, proč bysme to měli doplácet my z našich peněz? Tak žádné peníze nedostane a tečka nebo to si je jako vezme dotyčný z rozpočtu? Tomu nerozumím a děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kdo vás ještě může brát vážně?“ Klempíř se Baxou nedal vyvést z míry

14:25 „Kdo vás ještě může brát vážně?“ Klempíř se Baxou nedal vyvést z míry

„Ta velká slova kolegy Baxy jsou trochu směšná. My nechceme zničit média veřejné služby. My chceme j…