Dan Landa pohrozil novináři. I kvůli slůvku "kokot"

28.11.2012 8:05 | Zprávy

Zpěvák Daniel Landa na svém Facebooku reagoval na článek novináře Jiřího Peňáse, jenž se snažil vysvětlit, co nám chtěl on, alias Žito 44 svým vystoupením na Českém slavíku říci s kohoutem v ruce.

Dan Landa pohrozil novináři. I kvůli slůvku "kokot"
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zpěvák, skladatel a automobilový závodník Daniel Landa

Pan Peňás je první kandidát na vykrákání za ucho, jazýček má ostrý jako bitva. ř :-),“ napsal na svém Facebooku Dan Landa alias Žito 44.

Landa prý naznačoval "sebekritiku"

Podle novináře LN Landa mluvil Landa ve Státní opeře nesouvisle a chvílemi i dosti neslušně. Klíč tak spočívá v kohoutovi, kterého držel zpěvák v náručí. „Z Jiráska víme, že kouzelník Žito užíval k obveselení krále Václava jakési kohoutí spřežení, na němž se projížděl po Praze. A vztah pana Landy k rychlým vozům je známý,“ napsal ve sloupku Peňás.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jno

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Trumpovi se dovoláte leda na vrátnici.“ Moravce rozesmál Babišův muž

17:42 „Trumpovi se dovoláte leda na vrátnici.“ Moravce rozesmál Babišův muž

„Hlavní je, aby se střední Evropa nezměnila v bojiště,“ nechal se u Moravce slyšet místopředseda hnu…