Darebáci! Ivan David reaguje na stržení Koněva. Velmi ostře k opozici i k Hřibovi. Ještě očekává dohru

03.04.2020 12:24 | Zprávy
autor: mp

Europoslanec Ivan David má za to, že odstranění sovětského maršála Ivana Stěpanoviče Koněva z veřejného prostranství na Praze 6 svědčí o úpadku naší civilizace. Přičítá to na vrub i tomu, že Praze nevládnou Pražané, ale přistěhovalci.

Darebáci! Ivan David reaguje na stržení Koněva. Velmi ostře k opozici i k Hřibovi. Ještě očekává dohru
Foto: archiv
Popisek: MUDr. Ivan David, český psychiatr. Za politické hnutí SPD byl zvolen poslancem Evropského parlamentu

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář na sociální síti Facebook oznámil, že se pomník sovětského maršála Ivana Stěpanoviče Koněva přesouvá z veřejného prostranství do muzea. Koněvova socha prý doplatila na to, že neměla roušku, napsal v nadsázce starosta.

Europoslanec za SPD Ivan David tvrdí, že odstranění pomníku svědčí o nástupu páté kolony v Česku. Za pátou kolonu EU označil TOP 09 či lidovce. Vlastenecké síly k této situaci prý nebudou mlčet.

„Dnes ráno využila skupina darebáků situace zákazu shromažďování a odstranila v Praze 6 sochu maršála Koněva. Současně se staví Mariánský sloup a připravuje pomník vlasovcům. To celé v kontextu hroucení důvěry ve státní moc a v Evropskou unii a v očekávání hospodářské a následně sociální krize. Spěchají, aby dokončili přípravu protektorátu v rámci 4. říše – EU,“ vypálil David na Facebooku.

Europoslanec si v této souvislosti klade otázku, kam se postaví hnutí ANO, ČSSD a komunisté. KSČM Davida zajímá o to víc, že na půdě EU údajně podporuje globalizaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

19:15 Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

ParlamentníListy.cz získaly stanovisko advokáta a odborníka na Ústavní právo Jaroslava Kuby, které v…