Dáte psa na obojek a pak ho na něm oběsíte. Kalousek řádil ve sněmovně a Martin Komárek mu odpověděl v podobném stylu

01.07.2016 15:27

Poslanec Martin Komárek (ANO) se na svém facebookovém profilu vyjádřil k exministru financí Miroslavu Kalouskovi (TOP 09). Rozhodně si nebral servítky a nebylo to poprvé.

Dáte psa na obojek a pak ho na něm oběsíte. Kalousek řádil ve sněmovně a Martin Komárek mu odpověděl v podobném stylu
Foto: Daniela Černá
Popisek: Poslanec Martin Komárek v Ostravě.

Fotogalerie: - Pojišťovny, Babiš a Japonci

Premiér Bohuslav Sobotka s koženou brašnou
Ministr vnitra Milan Chovanec
Hlasování o novele zákona o pojišťovnictví. Novela...
Sněmovna jako atrakce japonského zájezdu
Václav Votava
Vojtěch Filip

„Vyprávěl jsem vám už o Kalouskovi? Že ne? Tak poslyšte,“ uvedl svá slova Komárek. A všímá si jeho slov, kterými ukončil jeden ze svých dnešních projevů. „Pes se od vlka liší jen obojkem, na němž bývá zhusta oběšen,“ řekl Kalousek.

„Na první pohled elegantní. Ale z hlediska pravdivosti? Takže mops a čivava se liší od vlka jen obojkem? Westík, softík, bišonek, levretka... spíš se to podobá králíku či morčeti. A co psi divocí? Ti obojek nosí?“ ptá se Komárek. A pozastavuje se i nad psy, kteří jsou pouštěni na volno i tam, kde by obojek měli mít. 

„Proč to vlastně píšu? Protože s pravdivostí všech Kaldových plamenných projevů o údajném omezování svobody v zemi se to má naprosto přesně jako s pravdivostí tohoto bonmotu o psu a vlku,“ podotkl závěrem Komárek.

Komárek se do Kalouska pustil v minulosti již několikrát. Například před rokem o něm řekl, že je chasník a že možná byl „nacamranej jak houba“. Vymyslel pro něj také označení „piškuntál“, a to v souvislosti s ministrem financí Andrejem Babišem (ANO), do kterého se Kalousek často obouvá. „Kalousek je piškuntál, ten dobře ví, jak Babiše vytočit,“ řekl tehdy Komárek.

Celý příspěvek Martina Komárka:

Vprávěl jsem vám už o Kalouskovi? Že ne? Tak poslyšte.
Dneska zakončil jeden ze svých projevů takto: "Pes se od vlka totiž liší jen obojkem, na němž bývá zhusta oběšen." Na první pohled elegantní. Ale z hlediska pravdivosti? Takže mops a čivava se liší od vlka jen obojkem? Westík, softík, bišonek, levretka... spíš se to podobá králíku či morčeti :-). A co psi divocí? Ti obojek nosí? A mimochodem, všimli jste si, že by vaši známí zkusta věšeli své miláčky na obojcích, nebo je to spíš tak, že je pouští navolno i tam, kde by ten obojek měli mít? Proč to vlastně píšu? Protože s pravdivostí všech Kaldových plamenných projevů o údajném omezování svobody v zemi se to má naprosto přesně jako s pravdivostí tohoto bonmotu o psu a vlku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Eva Holubová a TOP 09 na jednom pódiu. Rána Zemanovi. Chvalozpěv na Milion chvilek. Ale i Havel a slova o migraci

21:15 VIDEO Eva Holubová a TOP 09 na jednom pódiu. Rána Zemanovi. Chvalozpěv na Milion chvilek. Ale i Havel a slova o migraci

TOP 09 se rozhodla uspořádat předvánoční talk show europoslance Luďka Niedermayera s herečkou Evou H…