Debaty Zemana a Drahoše: Zásadní posun. Vyjádřila se TV Nova

16.01.2018 14:50

Jak to nakonec dopadne s prezidentskými debatami? Bude jedna, budou dvě, nebo dokonce tři, což už by mohlo voliče nudit, jak ještě v sobotu 13. ledna tvrdil prezident Miloš Zeman. Televize Nova už oznámila, kdy odvysílá svou prezidentskou debatu. Miloš Zeman přislíbil, že přijde. Bude ve studiu sám?

Debaty Zemana a Drahoše: Zásadní posun. Vyjádřila se TV Nova
Foto: nova.cz
Popisek: Logo televize Nova

Počátek volební kampaně před druhým kolem přímé volby prezidenta republiky poznamenal spor o to, kolik prezidentských duelů mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem proběhne.

Anketa

Kolik TV debat by spolu Zeman a Drahoš měli mít?

hlasovalo: 12709 lidí

Prezident by se s Jiřím Drahošem rád utkal hned čtyřikrát. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček oznámil, že svou účast v televizních debatách bere prezident vážně a přijde před kamery bez ohledu na to, zda dorazí také jeho protikandidát Jiří Drahoš.

Jiří Drahoš chodil do většiny prezidentských debat před prvním kolem. Odmítl např. některé debaty serveru Blesk.cz. Před druhým kolem prezidentských voleb však plánuje více výjezdů do regionů a vzkazuje na Hrad, že přijde jen na dvě debaty, nikoli na čtyři. Bude jednou z těchto debat také debata na TV Nova?

Společnost Marketing & Media již oznámila, kdy debata na Nově proběhne. „TV Nova odvysílá předvolební prezidentskou debatu v neděli 21. ledna od 20:00. Pozváni byli oba kandidáti na post prezidenta ČR, Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila mluvčí Novy. Nabízí se tedy otázka, zda Zeman nebude náhodou ve studiu sám.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Opilci. Hřebejk vyjel na neočkované a zklidnili ho

18:52 Opilci. Hřebejk vyjel na neočkované a zklidnili ho

Populární filmař Jan Hřebejk ťal do odmítačů očkování. Přišel vskutku s originálními příměry. Prý je…