Dělají bordel, neumí mluvit. Nejde s nimi pracovat. V Německu unikla zlá pravda o migrantech

05.11.2017 21:05

Matematik Marian Kechlibar prozrazuje, co se děje v jedné z policejních škol v Německu, přesněji řečeno v Berlíně. Hlavní město Spolkové republiky Německo vede levicová koalice, která chce do policejního sboru začlenit co nejvíce azylantů. K čemu to vede? Raději se podívejte sami.

Dělají bordel, neumí mluvit. Nejde s nimi pracovat. V Německu unikla zlá pravda o migrantech
Foto: Archiv MK
Popisek: Matematik a publicista Marian Kechlibar

V německém deníku Die Welt vyšel článek o tom, co se děje v berlínské policejní škole. Jsou to natolik šokující informace, že nějakou chvíli zaznívaly spekulace, zda uznávaný německý deník Die Welt nešíří hoaxy – lživé zprávy. Jenže zavedený německý deník si trvá na tom, že píše jen pravdu. Má k dispozici nahrávku, na které jeden z policejních vyučujících popisuje, jak se chovají azylanti, z nichž se mají postupem času stát strážci zákona a pořádku. Policejní škola potvrdila pravost nahrávky. Co na ní zájemci uslyší?

Anketa

Který Zemanův protikandidát má největší šanci na úspěch?

27%
6%
5%
hlasovalo: 5363 lidí

„Arabští a turečtí žáci ‚dělají kravál‘, nejsou ochotni respektovat učitele, ignorují výuku. Jejich vyjadřovací schopnosti jsou tak ubohé, že jim nelze rozumět, o schopnosti psát německy to platí dvojnásob. Na pokárání či vyloučení z hodiny reagují rozbíjením věcí a výhrůžkami. Zní to jako reportáž ze speciální školy pro mladistvé kriminálníky, ale bohužel tito frekventanti mají být jednoho dne strážci zákona, ne jeho narušitelé,“ shrnul obsah nahrávky Kechlibar na webu Kechlibar.net s tím, že německy psaný článek je na serveru deníku přístupný  jen předplatitelům. Prý stojí za to si deník předplatit.

Článek Mariana Kechlibara naleznete zde

„Vytváříme druhořadou, zkorumpovanou policejní složku. Mám z nich strach, kolegové taky, chodím do práce jen s největším sebezapřením a zhnusením. Toto nejsou budoucí kolegové, ale nepřátelé. Máme nepřítele ve vlastních řadách. Nikdy jsem ve třídě nezažíval takovou nenávist,“ popisuje situaci na nahrávce učitel z berlínské policejní školy.

Další problém je prý v tom, že se k policii přihlásili i příslušníci menšin, kteří sice sami mají čisté trestní rejstříky, ale jejich sourozenci, bratranci a další příbuzní už mají na triku nějaké to zločinné jednání. A pokud by noví policisté měli stíhat údajné zločince ze své komunity, ke komu by se takoví strážci zákona chovali vstřícněji? K potenciálnímu kriminálníkovi, nebo k Německu a k jeho zákonům? Mnozí vyučující se obávají, že by tito policisté nestavěli zákon na první místo.  

„Jeden ze studentů policejní akademie nedávno zastavil svoji německou kolegyni a začal jí vytýkat, že se ve svém volném čase obléká ‚moc západně‘,“ prozradil další vyučující.

O všech těchto problémech se prý ví už velmi dlouho, ale jaksi se zametají pod koberec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Snad mě nezavřou.“ Janek Ledecký o novém šílenství. Reagovat musel i Stanislav Křeček

20:21 „Snad mě nezavřou.“ Janek Ledecký o novém šílenství. Reagovat musel i Stanislav Křeček

Prezident České stomatologické komory Roman Šmucler poukázal, jaké problémy mohou čekat zaměstnavate…