Deník upozorňuje: Poslanec Doktor má vlastní kostlivce ve skříni

31.10.2012 10:52

Poslanec Michal Doktor opustil ODS poté, co se nestal ministrem průmyslu a obchodu a začal svou někdejší domovskou stranu ostře kritizovat. Po krajských volbách, ve kterých s hnutím Jihočeši 2012 občanské demokraty jednoznačně porazil, se mohlo zdát, že je tzv. na koni. Deník Insider však přináší informace o tom, že i Doktor má svého kostlivce ve skříni. Ten to odmítá.

Deník upozorňuje: Poslanec Doktor má vlastní kostlivce ve skříni
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal Doktor
reklama

„Za peníze rozdělené při porcování rozpočtu vznikl na jihu Čech z divokého terénu outdoorový areál, v němž se právě nyní otevírá solidní perspektiva podnikání – mimo jiné i soukromé firmě, v níž je Michal Doktor spolumajitelem," píše deník.

Souvislost nevidím, říká Doktor

Poslanec však tuto konstrukci rezolutně odmítá a to i přesto, že je spolumajitelem firmy Audrey´s Invest, které patří budova Slověnického mlýna. Tato stavba byla financována ze sněmovních peněz, o kterých spolurozhodoval Doktor. Co na to říká dnes?

„Mají společného asi jako Starbucks tady naproti na Malostranském náměstí a Parlament ČR: jsou sousedé. Neexistuje žádný vztah mezi společností Audrey´s Invest a aktivitami Horizontu 3000… Prostě žádný průnik. Já nejsem blázen,“ hájí se Doktor s tím, že usiluje toliko o veřejný prospěch, který může přinést rekonstrukce budovy mlýna, ta již dnes slouží jako outdoorové centrum.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mádlův nápad: „Rusové v Česku, natočte video. Jako muslimové“

8:10 Mádlův nápad: „Rusové v Česku, natočte video. Jako muslimové“

Herec Jiří Mádl se vyjádřil ke kauze Vrbětice. Zdůraznil, že v Česku žije spousta slušných Rusů, kte…