Dlouhý ukáže archy s podpisy pro registraci k volbě hlavy státu

31.10.2012 6:06 | Zprávy
autor: čtk, mp

Bývalý ministr Vladimír Dlouhý dnes v Praze předloží archy s podpisy ke své registraci pro prezidentské volby. Současně představí svůj program.

Dlouhý ukáže archy s podpisy pro registraci k volbě hlavy státu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vladimír Dlouhý

Registrací se přiřadí k těm, kteří již oficiálně kandidaturu podali. Dlouhého podporují například psychiatr Cyril Höschl a geolog Václav Cílek či navrhovatel jeho kandidatury, neurochirurg Vladimír Beneš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Grónsko

Pane premiére, jaký je podle vás skutečný důvod proč chce USA Grónsko? Myslíte, že se o Grónsko bojí, že by na něj Rusko zaútočilo raketami, o kterých jste mluvil? Nebo se snad bojí Ruska? Pochybuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Eva Decroix jako budoucnost ODS? „10 až 15 %. S odřenýma ušima,“ zní

9:20 Eva Decroix jako budoucnost ODS? „10 až 15 %. S odřenýma ušima,“ zní

Fialova vláda podala demisi, ale pětice stran, které jí vytvořily, stále chodí po sněmovně „ruku v r…