Dlouhý zůstává šéfem Hospodářské komory

30.07.2020 14:50 | Zprávy
autor: mp

Vladimír Dlouhý bude další tři roky prezidentem Hospodářské komory ČR. Po zkušenostech v politice a po neúspěšné kandidatuře na Hrad bude tedy dál rozvíjet průmyslový potenciál Česka. Své kolegy varoval, že českou ekonomiku čeká v koronavirové krizi náročné období.

Dlouhý zůstává šéfem Hospodářské komory
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý

V 90. letech byl někdejší člen komunistické strany velmi populárním ministrem ve vládě Václava Klause. Byl prvním ministrem průmyslu v moderní historii země. Jako člen vlády byl natolik oblíbený, že se stal tváří jednoho z dílů Galerie elity národa režiséra Fero Feniče.

V roce 2013 neúspěšně kandidoval na úřad prezidenta České republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

EU

Dobrý den, vím, že dost kritizujete EU. Ale jste pro naše vystoupení z ní nebo myslíte, že je EU dobrá, jen v ní rozhodují špatní politici a podle mě bohužel mnohdy hlavně ti, které vlastně nikdo nevolil. Je podle vás EU reformovatelná nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zašít Pavla na Hradě a chystat znovuzvolení? To ne.“ Kolář řádil na Seznamu

22:50 „Zašít Pavla na Hradě a chystat znovuzvolení? To ne.“ Kolář řádil na Seznamu

Poradce prezidenta Petr Kolář vstupuje do sporu o účast hlavy státu na summitu NATO v Ankaře s tím, …