Dnes již druhá stížnost proti obvinění. Po Nečasovi se ozval i Rittig

19.02.2014 22:31 | Zprávy
autor: pan

Pražský podnikatel Ivo Rittig je od minulého týdne stíhaný policií. Nyní podle informací serveru Lidovky.cz podal proti obvinění stížnost, a to hned při prvním výslechu.

Dnes již druhá stížnost proti obvinění. Po Nečasovi se ozval i Rittig
Foto: Hans Štembera
Popisek: V souvislosti s kauzou Nagyová proběhl v Praze policejní zásah ve vile Ivo Rittiga

Policisté Ivo Rittiga zadrželi ve čtvrtek ráno, stížnost proti obvinění podal jeho advokát Vlastimil Rampula na prvním výslechu. „Jde o jednu z možností, kterou nám trestní řád umožňuje. Budeme doplňovat její podrobné odůvodnění," potvrdila informaci další lobbistova advokátka Karolína Babáková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co přesně byste nyní udělal jinak?

V čem jste podle vás byli málo odvážní? A nemyslíte, že řadu voličů mohl odradit i ten váš boj s dezinformacemi, za který jste schovávali podle mě spíše jen snahu umlčet jiný názor? Nebo jinak, co jste udělali pro svobodu slova, a proto, aby se lidé nebáli říkat své názory nahlas, což se děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Migranti pro ČR povinně. Je jasno, co Rakušan podepsal, hrozí Kotzian

4:40 Migranti pro ČR povinně. Je jasno, co Rakušan podepsal, hrozí Kotzian

Převzít migranty, nebo platit. Tuto volbu mají členské státy EU po přijetí migračního paktu. Nová če…