Dnes vyprší termín pro opravu chyb na senátních kandidátkách

21.08.2014 6:40 | Zprávy
autor: vam, čtk

Dnešním dnem vyprší termín pro opravu případných chyb a nedostatků na přihláškách k registraci do senátních voleb. Úřady pak budou mít do pátku čas na to, aby přihlášku zaregistrovaly, nebo odmítly. Lhůta pro podávání přihlášek do senátních voleb vypršela 5. srpna.

Dnes vyprší termín pro opravu chyb na senátních kandidátkách
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna

Senátní volby se budou konat v říjnu na třetině území republiky a vzejde z nich třetina senátorů, tedy 27. Lidé svými hlasy určí nejen své zástupce v horní komoře Parlamentu. Rozhodnou také o tom, jestli v Senátu bude mít dál většinu ČSSD, která obhajuje vítězství ve 23 obvodech, či alespoň vládní koalice a zda poprvé bude mít v horní komoře své zastoupení také vládní hnutí ANO.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sbíral na raketu Dana, teď chce vzít Rajchla na Ukrajinu

20:53 Sbíral na raketu Dana, teď chce vzít Rajchla na Ukrajinu

Po nedávném promítání dokumentu Velký vlastenecký výlet, který sleduje cestu pochybovačů o válce na …