Dnešní komentář Wilderse muslimy opět nepotěší. Píše se tam totiž o jednom „speciálním“ opatření

09.02.2016 14:04

Nizozemský politik Geert Wilders ve svém dnešním komentáři publikovaném na internetovém serveru Breitbart varuje před nárůstem muslimské populace a islámu vůbec. Islám označuje za totalitní politickou ideologii a vyzývá k zastavení veškeré migrace z muslimského světa.

Dnešní komentář Wilderse muslimy opět nepotěší. Píše se tam totiž o jednom „speciálním“ opatření
Foto: Mwl.nl
Popisek: Kontroverzní nizozemský politik Geert Wilders
reklama

Wilders zmiňuje zprávu Pew Research Center z loňského dubna, podle které v případě pokračování současného vývoje v roce 2050 počet příznivců islámu dosáhne počtu křesťanů. „V příštích více než třiceti letech se také očekává nárůst světové populace o 35 %, ale počet samotných muslimů vzroste o neuvěřitelných 73 %. To působí vskutku děsivě, protože islám není náboženstvím jako křesťanství, ale spíš totalitní politickou ideologií. Cíle islámu jsou v prvé řadě politické. Patří mezi ně ovládnutí světa, vytvoření celosvětového islámského státu a násilné obrácení všech obyvatel na jedinou správnou víru,“ obává se Wilders.

Islámské právo šaría považuje nizozemský politik za barbarské, protože zbavuje nemuslimy všech práv. „Se ženami zachází jako s podřadnými bytostmi, odsuzuje odpadlíky od víry a kritiky islámu k smrti a absolutně přehlíží terorismus. Více islámu znamená také více násilí, netolerance a terorismu,“ tvrdí Wilders, který je nucen v důsledku své kritiky vůči islámu žít čtyřiadvacet hodin denně pod ochranou policie. S dalším rozšiřováním islámu se svět stane dle Wildersova názoru méně bezpečným místem k životu. „To samé platí pro Spojené státy, kde do roku 2050 poklesne podíl křesťanů ze současných tří čtvrtin na dvě třetiny. Naopak počet příznivců islámů se zdvojnásobí a předstihne tak co do počtu židovské náboženství,“ píše Wilders.

Celý text v angličtině najdete ZDE.

„Důsledky islámské přítomnosti v Americe jsme již v minulých letech všichni viděli. Tím posledním byly vražedné útoky muslimského páru v San Bernardinu v loňském prosinci. V minulosti byly totalitní ideologie nacismu a komunismu poraženy díky společnému úsilí Spojených států a Evropy. Bez Ameriky by byl evropský kontinent ztracený. Bez Evropy by zase byla Amerika izolovaná. Kdyby Evropu ovládl nacismus nebo komunismus, Amerika by byla další na řadě. Společná aliance byla klíčovým aspektem v přežití západní civilizace. Budoucnost tohoto spojenectví je dnes vážně ohrožena, protože jak se Evropa stává více islámskou, zároveň se tím snižuje její důvěryhodnost coby spojence Ameriky,“ tvrdí Wilders.

Vzestup islámu ve Spojených státech považuje Wilders sice za znepokojující, ale situace v Evropě mu dělá ještě mnohem větší starosti. „Statistiky Pew Research Center ukazují, že islám na evropském kontinentu hluboce zakořenil. Muslimská populace prudce roste, a zatímco před šesti lety dosahovala 43 milionů lidí, v roce 2050 by to mělo být již jednasedmdesát milionů,“ uvádí Wilders a připomíná, že v Nizozemsku je již dnes jméno Mohamed mezi novorozenými chlapci druhé nejčetnější. „Stejně tak je tomu v Bruselu, Oslu, Londýně a vůbec v celé Velké Británii, kde se stalo jméno Mohamed nejpopulárnějším jménem.“

Wilders se obává, že islamizace Evropy rovněž negativně ovlivní evropskou politiku, protože ještě více politiků bude usilovat o hlasy muslimských voličů. „V důsledku toho bude politika Evropy vůči Izraeli a Spojeným státům ještě méně přátelská, než je tomu nyní. Ostatně muslimové již jedny evropské volby rozhodli. Stalo se tak v roce 2012 při prezidentských volbách ve Francii, když socialista François Hollande zvítězil nad úřadujícím prezidentem Nicolasem Sarkozym o plných 1,1 milionů hlasů. Hollande se stal prezidentem Francie díky muslimům, kterých pro něj ze dvou milionů voličů hlasovalo 93 %,“ připomíná Wilders a zmiňuje faktory, které stojí za nárůstem muslimské populace.

„Více než padesátiprocentní podíl na tom má imigrace. Jinými slovy, kdyby se zabránilo přicházet dalším muslimským migrantům, snížilo by se rapidně šíření islámu po Evropě. Islám představuje existenční hrozbu po naši svobodu a celou židovsko-křesťanskou civilizaci a ohrožuje také spolupráci mezi Evropou a Spojenými státy. Je naší povinností tomu zabránit. Jako vlastenci musíme chránit naše národy. V prvé řadě je nutné zastavit islám, čímž snížíme riziko výskytu terorismu a zachráníme naši civilizaci. Zastavení veškeré migrace z islámských zemí je otázkou přežití,“ má jasno Wilders.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pro
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,A mě zavřou na tři!" 2 roky pro afrického násilníka v ČR: Klaus ml. se ozval. A i jiní, je zle

13:31 ,,A mě zavřou na tři!" 2 roky pro afrického násilníka v ČR: Klaus ml. se ozval. A i jiní, je zle

Dva roky a ústavní léčba, to je trest, který soud udělil Afričanovi, který na Litoměřicku znásilnil …