Do hajzlu, socky, my ty volby vyhrajem. Jan Zahradil začal mluvit, jak mu zobák narostl... Když tu přišel Bakalův novinář, náš starý známý

27.03.2017 9:24

Reportér Respektu Ondřej Kundra se na svém twitteru zaměřil na slovník europoslance za ODS Jana Zahradila. „Stále mě nepřestává udivovat, jak někteří poslanci mluví sprostě,“ řekl k Zahradilově slovníku a zeptal se, zda mu někdo náhodou nehacknul účet.

Do hajzlu, socky, my ty volby vyhrajem. Jan Zahradil začal mluvit, jak mu zobák narostl... Když tu přišel Bakalův novinář, náš starý známý
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Europoslanec Jan Zahradil na kongresu ODS

Europoslanec Zahradil se totiž v minulých dnech velmi jadrně vyjádřil k hnutí Starostové a nezávislí, a to ve facebookové diskuzi. „Já doufám, že půjdou do hajzlu. Doufám, že do hajzlu půjde i TOP 09. Doufám, že v Poslanecké sněmovně budou jen čtyři strany: my, socani, komouši a Babiš,“ napsal Zahradil.

Následně dodal, že doufá, že Babiš si „uplácá koalici se sockama a komoušema bez nás“. „A že my tomu budeme důstojnou opozicí. A že díky tomu ty další volby vyhrajem,“ nechal se slyšet.

Ing. Jan Zahradil

  • ODS
  • Řekněme NE evropské federaci!
  • europoslanec

Zahradil si však Kundrovu kritiku nenechal líbit. „Přestaňte mentorovat druhé a sám se raději napřed naučte psát česky, ok?“ zareagoval na něj. „Díky, takže vám to neprolomili. A ještě nedokáže reflektovat své hulvátství. Kdysi jste takový nebýval, co se s vámi stalo?“ zeptal se Kundra. To však zatím Zahradil ponechal bez odpovědi.

Redaktor Ondřej Kundra působí v redakci týdeníku Respekt, jenž patří do portfolií médií podnikatele Zdeňka Bakaly. Snaží se upozorňovat na dezinformační weby, sám však byl v roce 2012 kritizován Bezpečnostní informační službou za článek plný spekulací, domněnek, polopravd a lží. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Letná: Vyfoť se se svým politikem. Byla tam celá opozice. A Drahoš pěl hymnu na VIDEO

22:04 Letná: Vyfoť se se svým politikem. Byla tam celá opozice. A Drahoš pěl hymnu na VIDEO

Na demonstraci Milionu chvilek na Letenské pláni se v sobotu znovu sešlo asi dvě stě tisíc lidí. Po …