Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Barbora Richterová
21
Pozvání do pořadu Na prahu změn, které ParlamentníListy.cz jako jediné z velkých médií monitorují, přijal Petr Hannig. Předseda strany Rozumní, jeden z kandidátů na prezidenta v roce 2018, mimo jiné také zpěvák, skladatel, producent a hudební vydavatel.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Barbora Richterová
Dobrý den, myslíte, že vzhledem k tomu, jak dopadly volby, že lidem vadí Babišův střet zájmů? Jak si vysvětlujete, že to dle výsledku voleb je většině lidí jedno?
Česko má po dlouhé době znovu českého premiéra. Kontrast mezi Andrejem Babišem a Petrem Pavlem přito…