Do pr*ele, co to je? Známý aktivista udeřil na policisty

10.05.2016 21:00 | Zprávy
autor: mp

Aktivista Jakub Pitron, který se v čase návštěvy čínského prezidenta v Praze chystal svolat největší demonstraci od listopadu 1989 proti čínským predátorům, znovu bije na poplach. Tentokrát kvůli české policii, která zřejmě usoudila, že se vlastně nic nestalo, když byl v České republice pobodán muslim.

Do pr*ele, co to je? Známý aktivista udeřil na policisty
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní zásah proti demonstrujícím

„Ty vole, co to je? Jak že, podle nich nešlo o těžké ublížení na zdraví, protože čepel prošla jenom tři centimetry a nedošlo ani k poranění břišní dutiny? Ta čepel tam hlavně do prdele neměla co dělat. Takže do tří centimetrů se můžeme jako beztrestně popichovat? Policie vážně legalizuje násilí? To nám teď vydají tabulky, že když do srdce, tak do 1 cm, do stehna můžeme 4 cm? A budou povolené dva vpichy po 1 centimetru?“ ptá se na sociální síti Facebook Pitron.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zahnaní do kouta. Samková se podělila o zkušenosti s Íránem. A varuje

21:12 Zahnaní do kouta. Samková se podělila o zkušenosti s Íránem. A varuje

Svět se řídí pokrytectvím a dvojím metrem, které se promítá od mezinárodní politiky až po mezilidské…