Dobeš se vrátil z Bruselu: Máme řešení, říká

10.02.2012 22:06 | Zprávy
autor: joh

Ministr školství Josef Dobeš byl ostře kritizován Evropskou unií za nesrovnalosti v programu Vzdělávání pro konkurence schopnost. Česko může přijít o miliardy z dotací. Dobeš však po návratu z Bruselu říká, že situace má řešení.

Dobeš se vrátil z Bruselu: Máme řešení, říká
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Josef Dobeš

Dobeš ocenil, že všechna jednání, kterých se zúčastnil, byla velmi věcná – to podle svých slov v Česku nezažil. Dohoda vznikla jak o čerpání peněz na projekty v tomto roce, tak u nápravných opatření.

Součinnost s EU

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dárek pro Putina. Spolku chodí miliony, ale nikdo neví kam

13:39 Dárek pro Putina. Spolku chodí miliony, ale nikdo neví kam

Za čtyři roky vybral „Dárek pro Putina“ téměř 1,5 miliardy korun. Bez transparentního účtu, s utajen…