Doktor Macek se vysmál Emmě Smetaně. A nejen jí

04.04.2017 10:50

Výroků prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše, výkonu jedné televizní moderátorky a slov šéfa mlékárenské společnosti si v dnešních glosách všímá bývalý čelný politik ODS Miroslav Macek.

Doktor Macek se vysmál Emmě Smetaně. A nejen jí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

„Referendum v dnešní době, zejména v době internetu, v době možného snadného ovlivňování názorů lidí všemi možnými směry, je z mého pohledu velmi nebezpečné. Proto bych ho nepodpořil,“ řekl prezidentský kandidát Jiří Drahoš o případném referendu o vystoupení z EU.

„Správně! Lidé jsou blbí a lehce zmanipulovatelní, klidně jsou schopni po patřičné masáži zvolit i Drahoše,“ poznamenává k tomu Macek. Drahoše označuje za schizofrenika. Ten na dotaz Reflexu „Jaké hodnoty (které zastáváte celý život) máte na mysli?“ druhým dechem odpověděl: „Především demokracii, pravdu, rozum a úctu k lidem.“

„Vzhledem k tomu, jací lidé se kolem něho točí, je už zcela jasné, že půjde o čistě marketingový produkt pražských ‚hochů, kteří spolu mluví‘,“ upozorňuje Macek.

Anketa

Vadí vám, že Eiffelova věž nebo Braniborská brána nesvítí ruskými barvami?

91%
9%
hlasovalo: 5668 lidí

Celý text je ZDE

V ironickém duchu pokračoval Macek i ve své další glose: „Další agent Kremlu se odhalil sám! A to Emma Smetana při rozhovoru s režisérem Emirem Kusturicou, neboť nic nepřináší Rusku a Putinovi větší přízeň než takové ‚neználkovské výkony‘“.

Macka zaujal také výrok majitele a generálního ředitele Madety Milana Teplého. Ten odpověděl na otázku časopisu Týden „Madetě údajně výrazně ublížily sankce EU vůči Rusku. Co by pro vás znamenalo jejich ukončení?“ toto: „Dnes už pravděpodobně nic pozitivního. Jakmile Madeta a další firmy z EU musely ruský trh vyklidit, okamžitě je nahradili výrobci z USA, Nového Zélandu či Austrálie. Máme oprávněnou obavu, že už se do Ruska prostě nedostaneme. Je obsazeno. Nevím, proč něco takového EU dopustila. Byla to obrovská chyba.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A to vás to nezajímalo? Neměl by Zeman mlčet? Witowská v ČT rozproudila debatu o BIS. Zkušený senátor ji tvrdě utnul

9:09 A to vás to nezajímalo? Neměl by Zeman mlčet? Witowská v ČT rozproudila debatu o BIS. Zkušený senátor ji tvrdě utnul

V Událostech, komentářích na ČT24 se včera řešila slova prezidenta Zemana o BIS. Do studia byl pozvá…