Doktor Macek vypráskal ty, co pořád podepisují nějaké petice

13.03.2013 12:14 | Zprávy

I doktora Miroslava Macka zjevně zaujal dopis, kterým několik osobností protestovalo proti ohrožení svobody ze strany prezidenta Miloše Zemana. Podle Macka se ukazuje, že snad v žádné profesi neexistuje taková solidarita jako mezi novináři. Ti by přitom sami měli mít největší zájem oddělovat zrno od plev.

Doktor Macek vypráskal ty, co pořád podepisují nějaké petice
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Podle Macka je falešná kolegialita mizerná věc, ovšem ještě horší je, že v některých oblastech je neobyčejně silná. Mezi takové soudržné skupiny patří prý zejména novináři. Jejich solidaritu jsme mohli naposledy vidět v úterý.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

A co celkové snížení hranice odpovědnosti u mladistvých?

Vzhledem k tomu, čeho se třeba náctiletí kolikrát dopouští, nebylo by na místě, aby se snížila hranice trestně právní odpovědnosti třeba právě na 16? Pak ať i volí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib chtěl vzdělávat Ševčíka o Ukrajině a Hitlerovi

19:22 Hřib chtěl vzdělávat Ševčíka o Ukrajině a Hitlerovi

„Domnívám se, že je potřeba utlumit válečné štváče. Je potřeba jednat o míru na Ukrajině. Já jsem pa…