Doktor Macek zúčtoval s Babišem i Martinem Komárkem

26.03.2014 12:51

Miroslav Macek se ve svých každodenních glosách pustil do ministra financí Andreje Babiše. Připomíná tak jeho slova, kterými prý zastrašoval novináře. A zároveň se ptá, co na to říká „počestný novinář“ Martin Komárek?

Doktor Macek zúčtoval s Babišem i Martinem Komárkem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Andrej Babiš si totiž rýpnul do novináře Echo24.cz na tiskové konferenci, když se v jednom z rozhovorů serveru zeptali na názor ministryně Heleny Válkové na protektorát. „Doufám, že váš bílý kůň, ten Klenor (majitel serveru Echo24.cz, pozn. red.), protože se povídá leccos, kdo to financuje, má dostatečně velké majetkové přiznání, aby prokázal ty vaše náklady,“ řekl Babiš.

Těchto slov si všiml právě i Miroslav Macek. „Obávám se ovšem, že i toto otevřené zastrašování mu projde, neboť strach z berňáku v rukou Babiše má kdekdo,“ míní.

„Co na to říká počestný novinář Martin Komárek v Babišových službách? Není mu alespoň stydno, když už mu prachy nedovolují psát o tom, že po tak hrozných a hrozivých slovech by měl Babiš okamžitě zmizet zpátky do Agrofertu?“ ptá se spoluzakladatel ODS.

„Jak to, že nevnímá plíživý počátek konce demokracie v tomto státu, a bohužel opět za mlčení zmanipulované většiny veřejnosti, zbytku hlídacích psů demokracie, kteří si spíše vyřizují účty mezi sebou, než aby společným úsilím Babiše donutili s hanbou odejít, a tradičně též kavárenských intelektuálů, pro které jsou důležitějšími věcmi 25. výročí havárie tankeru firmy Exxon či bagatelizování ukrajinských novobanderovců?“ uzavírá Macek.

Co přesně napsal doktor Macek:

Komplexně Geniální Babiš na dotaz novináře z Echo24.cz, co říká na slova o protektorátu, která pronesla ministryně spravedlnosti Válková, mj. odpověděl :
Doufám, že váš bílý kůň, ten Klenor (má na mysli majitele serveru Echo24.cz.), protože se povídá leccos, kdo to financuje, má dostatečně velké majetkové přiznání, aby prokázal ty vaše náklady."
Obávám se ovšem, že i toto otevřené zastrašování mu projde, neboť strach z berňáku v rukou Babiše má kdekdo.
Co na to říká počestný novinář Martin Komárek v Babišových službách? Není mu alespoň stydno, když už mu prachy nedovolují psát o tom, že po tak hrozných a hrozivých slovech by měl Babiš okamžitě zmizet zpátky do Agrofertu?
Jak to, že nevnímá plíživý počátek konce demokracie v tomto státu, a bohužel opět za mlčení zmanipulované většiny veřejnosti, zbytku hlídacích psů demokracie, kteří si spíše vyřizují účty mezi sebou, než aby společným úsilím Babiše donutili s hanbou odejít a tradičně též kavárenských intelektuálů, pro které jsou důležitějšími věcmi 25. výročí havárie tankeru firmy Exxon či bagatelizování ukrajinských novobanderovců?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Lůzo! Blbiny.“ Studenti obsadili „fildu“, dva slavní Češi je usadili. A to není vše: Jde i o Klause ml., Foldynu, Kellnera...

13:11 „Lůzo! Blbiny.“ Studenti obsadili „fildu“, dva slavní Češi je usadili. A to není vše: Jde i o Klause ml., Foldynu, Kellnera...

Před nedávnem Filozofická fakulta zažila a stále zažívá okupační stávku. Studenti žádali kromě konkr…