Doktor Macek zúčtoval s Babišem i Martinem Komárkem

26.03.2014 12:51

Miroslav Macek se ve svých každodenních glosách pustil do ministra financí Andreje Babiše. Připomíná tak jeho slova, kterými prý zastrašoval novináře. A zároveň se ptá, co na to říká „počestný novinář“ Martin Komárek?

Doktor Macek zúčtoval s Babišem i Martinem Komárkem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

Andrej Babiš si totiž rýpnul do novináře Echo24.cz na tiskové konferenci, když se v jednom z rozhovorů serveru zeptali na názor ministryně Heleny Válkové na protektorát. „Doufám, že váš bílý kůň, ten Klenor (majitel serveru Echo24.cz, pozn. red.), protože se povídá leccos, kdo to financuje, má dostatečně velké majetkové přiznání, aby prokázal ty vaše náklady,“ řekl Babiš.

Těchto slov si všiml právě i Miroslav Macek. „Obávám se ovšem, že i toto otevřené zastrašování mu projde, neboť strach z berňáku v rukou Babiše má kdekdo,“ míní.

„Co na to říká počestný novinář Martin Komárek v Babišových službách? Není mu alespoň stydno, když už mu prachy nedovolují psát o tom, že po tak hrozných a hrozivých slovech by měl Babiš okamžitě zmizet zpátky do Agrofertu?“ ptá se spoluzakladatel ODS.

„Jak to, že nevnímá plíživý počátek konce demokracie v tomto státu, a bohužel opět za mlčení zmanipulované většiny veřejnosti, zbytku hlídacích psů demokracie, kteří si spíše vyřizují účty mezi sebou, než aby společným úsilím Babiše donutili s hanbou odejít, a tradičně též kavárenských intelektuálů, pro které jsou důležitějšími věcmi 25. výročí havárie tankeru firmy Exxon či bagatelizování ukrajinských novobanderovců?“ uzavírá Macek.

Co přesně napsal doktor Macek:

Komplexně Geniální Babiš na dotaz novináře z Echo24.cz, co říká na slova o protektorátu, která pronesla ministryně spravedlnosti Válková, mj. odpověděl :
Doufám, že váš bílý kůň, ten Klenor (má na mysli majitele serveru Echo24.cz.), protože se povídá leccos, kdo to financuje, má dostatečně velké majetkové přiznání, aby prokázal ty vaše náklady."
Obávám se ovšem, že i toto otevřené zastrašování mu projde, neboť strach z berňáku v rukou Babiše má kdekdo.
Co na to říká počestný novinář Martin Komárek v Babišových službách? Není mu alespoň stydno, když už mu prachy nedovolují psát o tom, že po tak hrozných a hrozivých slovech by měl Babiš okamžitě zmizet zpátky do Agrofertu?
Jak to, že nevnímá plíživý počátek konce demokracie v tomto státu, a bohužel opět za mlčení zmanipulované většiny veřejnosti, zbytku hlídacích psů demokracie, kteří si spíše vyřizují účty mezi sebou, než aby společným úsilím Babiše donutili s hanbou odejít a tradičně též kavárenských intelektuálů, pro které jsou důležitějšími věcmi 25. výročí havárie tankeru firmy Exxon či bagatelizování ukrajinských novobanderovců?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Strčte si řeči za klobouk! Libor Bouček zchudl a měl covid. Udeřil na umělce

10:52 Strčte si řeči za klobouk! Libor Bouček zchudl a měl covid. Udeřil na umělce

Moderátor Libor Bouček slaví 40. narozeniny. Jeho kolegové ze CNN Prima News mu udělali tajnou oslav…