Dominik Feri je talent, libuje si Miroslav Kalousek. Mladého černocha šoupnou na kandidátku ke Schwarzenbergovi

05.02.2017 14:35 | Zprávy
autor: vef

Populární teplický radní Dominik Feri (TOP 09) by se měl umístit na posledním místě kandidátky do Poslanecké sněmovny. Jak uvedl pro týdeník Respekt, Karel jako nejstarší bude na kandidátce první a on jako nejmladší poslední. Píše o tom server iHNed.cz.

Dominik Feri je talent, libuje si Miroslav Kalousek. Mladého černocha šoupnou na kandidátku ke Schwarzenbergovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dominik Feri

Feri předpokládá, že se do Poslanecké sněmovny dostane díky osobní kroužkovací kampani a přes preferenční hlasy od svých mladých fanoušků. Umí totiž přitáhnout k politice facebookovou generaci. Dnes tam má 60 tisíc příznivců. 

„Nejdřív na něj Feri věšel zapomenuté fotky starých Teplic. Když ho suchý dějepis přestal bavit, začal do fotek montovat výjevy ze současnosti,“ poznamenal server o minulosti gymnazisty, z nějž se stal místní aktivista. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Ondřej Knotek byl položen dotaz

Co máte proti poslankyni Bartůšek?

Proč jste ji vyloučili z vaší frakce? Jaký problém máte s Přísahou a s poslankyní Bartůšek? Podle mě se aktivně snaží řešit řadu problémů, navíc jaký přínos má oslabování spojenců? A vyloučíte i Staňka nebo to bylo osobní jen vůči Bartůšek?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Hoffman: Ukrajina musí být pro Rusy přijatelným sousedem, chce-li být v EU

9:41 Ivan Hoffman: Ukrajina musí být pro Rusy přijatelným sousedem, chce-li být v EU

POHLED IVANA HOFFMANA Ukrajina vypadala pro Evropu lákavě, nyní je spíš koulí u nohy, píše pro Parla…