Domovní prohlídka a odvoz muži v kuklách. Bulvár byl v patách Nagyové

15.06.2013 7:54

Policie prohledala v noci na pátek byt Jany Nagyové v Modřanech. Bulvár byl při tom a na svých stránkách přináší řadu fotografií z převozu Nagyové i prohlídky bytu. Zároveň připomíná, že neoficiálně Nagyová bydlela v Hrzánském paláci s premiérem Nečasem.

Domovní prohlídka a odvoz muži v kuklách. Bulvár byl v patách Nagyové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Detektivové ÚOOZ zadrželi v souvislosti s radikální islamistickou organizací Jamaat Shariat v Česku před rokem několik osob. V současnosti stojí údajní teoristé před soudem
reklama

Do bytu Nagyové vstoupila prý okolo jedné hodiny raní skupina mužů z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Na rukou měli gumové rukavice a dlouhá prohlídka bytu se konala za přítomnosti Nagyové. Na fotografiích je vidět, jak pečlivě muži ohledávají skřínky a nahlížejí do šuplíků a celkově se snaží vše zdokumentovat. Co však našli, z fotografií patrné není.

Obytný komplex v Modřanech, který Blesk také vyfotil, vypadá velice nenápadně a je oficiální adresou Nagyové. Podle Blesku však tráví čas s premiérem v jeho dočasném bydlišti v Hrzánském paláci.

Nad ránem po prohlídce odváželi Nagyovou v koloně. První jel bílý vůz a na fotografii je vidět, že řidič má tričko s logem Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Nagyová jela v jednom z dalších aut, a to s řidičem v černé kukle a ona sama se schovávala za sluneční brýle. To vše Blesk zachytil na fotografiích.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: dkr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čvachty, čvachty. Geislerová čelí smršti z minulosti. A nařčení: Penězovod

10:05 Čvachty, čvachty. Geislerová čelí smršti z minulosti. A nařčení: Penězovod

Před pár dny herečka Aňa Geislerová vyzvala radní ČT Hanu Lipovskou, aby se někdy jela podívat na fi…