Dostane Marine Le Penová přes nos už v prvním kole? Nový průzkum

09.03.2017 9:55

Nacionalistická kandidátka francouzských prezidentských voleb Marine Le Penová by nevyhrála ani v prvním kole. Podle posledního průzkumu by ji porazil centristický kandidát Emmanuel Macron. Píše o tom server Aktuálně.cz. Ten také zmiňuje dezinfornační kampaň, za níž zřejmě stojí Rusko a jejímž terčem se právě Macron stal.

Dostane Marine Le Penová přes nos už v prvním kole? Nový průzkum
Foto: Repro foto youtube.com
Popisek: Marine Le Penová

Podle průzkumu by Macron v prvním kole zvítězil o jedno procento (26 ku 25 procentům), v druhém kole by však Le Penovou porazil již výrazným rozdílem 30 procent hlasů. Druhé kolo by pak podle průzkumu zůstalo zapovězeno kandidátovi tradiční pravice Francoisi Fillonovi.

Původní text ZDE.

Fillon byl dlouhou dobu hlavním kandidátem, v současné době však čelí skandálu s proplácením náhrad pro svou manželku. V prvním kole by měl získat jen 20 procent hlasů. Kolem 13 procent hlasů se pak přisuzuje kandidátovi vládních socialistů Benoitu Hamonovi. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomáš Rosí. Pozoruhodná cesta od normálního novinaře k ústřednímu cenzorovi. Pak se Petr Žantovský zaměřil na cenu, kterou si roky navzájem uděluje ghetto vyvolených

7:17 Tomáš Rosí. Pozoruhodná cesta od normálního novinaře k ústřednímu cenzorovi. Pak se Petr Žantovský zaměřil na cenu, kterou si roky navzájem uděluje ghetto vyvolených

TÝDEN V MÉDIÍCH Zavíráním diskusí, blokováním mailové komunikace nevhodných odesílatelů či z nepohod…