Dosud nejtvrdší senátní kampaň: Drsné vyjádření ODSáckého Žáčka proti advokátu Láskovi

15.10.2014 13:32 | Zprávy
autor: dkr

V Praze 5 postoupili do druhého kola senátních voleb zakladatel Ústavu pro studium totalitních režimů Pavel Žáček (ODS) a Václav Láska (KDU-ČSL, SZ). Předvolební rétorika se poněkud vyhrotila a Pavel Žáček napsal na portál, že Láska v poslední fázi boje ukázal svou osobnost, když využívá nejnižší lidské pudy, závist a nepřejícnost.

Dosud nejtvrdší senátní kampaň: Drsné vyjádření ODSáckého Žáčka proti advokátu Láskovi
Foto: Dezidor, (Licence Creative Commons)
Popisek: Zakladatel Ústavu pro studium totalitních režimů Pavel Žáček

Kandidát ODS Žáček je rozhořčen tvrzením svého rivala Lásky, že okupuje Prahu 5 více než dvě stě padesáti megaboardy. „Pane Lásko, nedělejte ze sebe šaška a nelžete. Nejsem přecitlivělý, ale naskočila mně husí kůže, když jsem se dozvěděl, že v rámci bezpáteřní kampaně píšete, že: Pavel Žáček okupuje Prahu 5 a 13 více jak dvě stě padesáti megaboardy. Já nikoho neokupuji a toto slovo použité ve vztahu ke mně mi přijde více než ubohé,“ píše Žáček v reakci na serveru ePortál. Dodal, že pro venkovní reklamu využívá 53 velkoplošných plakátů, ale žádný megaboard, což je prý možné si ověřit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …