Dosud nejtvrdší senátní kampaň: Drsné vyjádření ODSáckého Žáčka proti advokátu Láskovi

15.10.2014 13:32

V Praze 5 postoupili do druhého kola senátních voleb zakladatel Ústavu pro studium totalitních režimů Pavel Žáček (ODS) a Václav Láska (KDU-ČSL, SZ). Předvolební rétorika se poněkud vyhrotila a Pavel Žáček napsal na portál, že Láska v poslední fázi boje ukázal svou osobnost, když využívá nejnižší lidské pudy, závist a nepřejícnost.

Dosud nejtvrdší senátní kampaň: Drsné vyjádření ODSáckého Žáčka proti advokátu Láskovi
Foto: Dezidor, (Licence Creative Commons)
Popisek: Zakladatel Ústavu pro studium totalitních režimů Pavel Žáček
reklama

Anketa

Kdybyste bydleli ve volebním obvodu Zlín, kterého kandidáta byste volili ve 2. kole senátních voleb? Případně, bydlíte-li tam, koho budete volit?

hlasovalo: 6100 lidí

Kandidát ODS Žáček je rozhořčen tvrzením svého rivala Lásky, že okupuje Prahu 5 více než dvě stě padesáti megaboardy. „Pane Lásko, nedělejte ze sebe šaška a nelžete. Nejsem přecitlivělý, ale naskočila mně husí kůže, když jsem se dozvěděl, že v rámci bezpáteřní kampaně píšete, že: Pavel Žáček okupuje Prahu 5 a 13 více jak dvě stě padesáti megaboardy. Já nikoho neokupuji a toto slovo použité ve vztahu ke mně mi přijde více než ubohé,“ píše Žáček v reakci na serveru ePortál. Dodal, že pro venkovní reklamu využívá 53 velkoplošných plakátů, ale žádný megaboard, což je prý možné si ověřit.

Anketa

Kdybyste bydleli ve volebním obvodu Pelhřimov, kterého kandidáta byste volili ve 2. kole senátních voleb? Případně, bydlíte-li tam, koho budete volit?

hlasovalo: 4225 lidí

Nyní jste se odhalil!

Svému soupeři píše, že tímto výpadem odhalil svou osobnost. „Vy jste se svými výroky zaútočil na nejnižší lidské pudy, závist, nepřejícnost, a policejním okem konspirujete, kdo že za tím vším může stát a jak je to všechno placené. Všechny tyto praktiky jsou mi cizí,“ tvrdí Žáček.

Celé vyjádření čtěte ZDE.

Kandidát ODS o sobě píše, že celý život hájí hodnoty jako je svoboda, čest a slušnost. „Hájil jsem je v době revoluce, když jsem vyhlašoval stávku na fakultě, hájil jsem je i později při práci, když jsem odstraňoval zbytky komunistické totality. Vždy jsem – možná naivně – věřil a prosazoval, že pravda a láska zvítězí. Za celý svůj život je to dnes poprvé, kdy doufám, že Láska (s velkým L) nezvítězí!“ uzavřel svou reakci na poslední předvolební tah svého protikandidáta.

Anketa

Kdybyste bydleli ve volebním obvodu Praha 5, kterého kandidáta byste volili ve 2. kole senátních voleb? Případně, bydlíte-li tam, koho budete volit?

hlasovalo: 5239 lidí

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: dkr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!

16:06 A dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!

„Zřejmě jeho jediný program je Antipirát. Z tohoto pohledu to ukazuje, že spíše úplně rezignoval na …