Doubrava naložil knížeti za Zemana: Zapšklý dědek plive síru

17.05.2013 16:50 | Zprávy
autor: joh

Senátor Jaroslav Doubrava se ostře pustil do ministra zahraničí Karla Schwarzenberga, který srovnal prezidenta Miloše Zemana s Klementem Gottwaldem. Spory o jmenování akademika Martina C. Putny profesorem tak budí velké vášně i dál.

Doubrava naložil knížeti za Zemana: Zapšklý dědek plive síru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Jaroslav Doubrava

"Já jsem Schwarzenbergovi už nabízel místo v domově pro seniory. Jeho výrok jen potvrzuje, že je to místo, kam by se skutečně měl odebrat," nebral si servítky Doubrava.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Váleční veteráni mohou páchat více násilných zločinů, tvrdíte vy

Víc než kdo? V čem jsou větším rizikem než ostatní uprchlíci? A není prostě řešením uprchlíky, jakékoliv důkladně prověřit? A jste pro nebo proti přijímání válečných veteránů? Ještě otázka, proč myslíte, že po válce budou prchat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rusové varují: Spěte sladce, Evropané. Víme, kde vyrábíte pro Ukrajince

7:41 Rusové varují: Spěte sladce, Evropané. Víme, kde vyrábíte pro Ukrajince

„Spěte sladce!“ Státy NATO už poskytly Ukrajině vojenské vybavení v hodnotě 4,5 miliardy dolarů. Nor…