Dozimetr: Pět obviněných

17.04.2023 11:25 | Zprávy
autor: čtk

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu obvinili v případu souvisejícím s kauzou Dozimetr pět lidí. ČTK to dnes potvrdil státní zástupce Adam Borgula z Vrchního státního zastupitelství v Praze.

Dozimetr: Pět obviněných
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Kvůli hospodaření Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) viní policie skupinu z trestných činů podplácení, přijetí úplatku, zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, při veřejné soutěži a veřejné dražbě a legalizace výnosů z trestné činnosti. Servery Seznam Zprávy a Deník N minulý týden uvedly, že je mezi stíhanými i bývalý poslanec ODS Marek Šnajdr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Írán

Válka už začala, to nezmění nikdo. Co by ale podle vás bylo teď nejlepší východisko nebo nejlepší scénář, když ten současný považujete za průšvih?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Je propojení s ODS překvapující ???, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseborovice , 17.04.2023 12:18:48

|  9 |  0

Další články z rubriky

Kde může shořet „zákon o rušení poplatků ČT”. Jde i o Brusel

4:46 Kde může shořet „zákon o rušení poplatků ČT”. Jde i o Brusel

Nový zákon ministra Klempíře zásadně mění koncept veřejnoprávní mediální služby. Základní principy j…