Drábek pod palbou, ostřelují ho i koaliční partneři. Zvažuje rezignaci

15.02.2012 11:05 | Zprávy
autor: čtk, mp

Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) by zvážil svou rezignaci, pokud by se masivně nedodržovaly zákonné termíny pro výplatu sociálních dávek. Drábek to řekl na dnešním jednání sněmovního sociálního výboru, který se problémy s vyplácením příspěvků úřady práce zabýval. Po lednových potížích se nyní podle Drábka situace stabilizuje. Ministr očekává, že v březnu se nový informační systém dostane do běžného provozu a bude se zlepšovat jeho uživatelský komfort.

Drábek pod palbou, ostřelují ho i koaliční partneři. Zvažuje rezignaci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek

Potíže s výplatou dávek kritizovali poslanci opozice i koalice. "Nechci čekat do března. Chci výsledky hned," uvedl místopředseda výboru Miroslav Jeník (ODS). Podle Lenky Kohoutové (ODS) například jeden klient dostal čtyři složenky na výplatu stejné dávky. Když šel tři vrátit, na úřadu práce prý o chybě vůbec nevěděli.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nešlápla jste někomu na kuří oko?

Nebo proč myslíte, že jste se stala terčem falešných zpráv? Podle mě to není tak, že si vás někdo vybral náhodně. Napadá vás kdo by to mohl být a proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nevolte Pavla.“ Výbušné prohlášení Miloše Zemana

14:30 „Nevolte Pavla.“ Výbušné prohlášení Miloše Zemana

Na demonstraci v Brně proti Sudetoněmeckému sdružení dnes vystoupil bývalý prezident České republiky…