Dryml podporuje přímou volbu prezidenta. A chválí Okamuru

06.01.2012 12:31

Senátor za ČSSD Vladimír Dryml podporuje přímou volbu prezidenta. V souvislosti s tím i pochvaluje podnikatele Tomia Okamuru za to, že si prý svou poctivou prací získal přirozenou autoritu u občanů.

Dryml podporuje přímou volbu prezidenta. A chválí Okamuru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

Vladimír Dryml nepřímo naznačil, že by mu mohl vyhovovat Tomio Okamura mezi kandidáty na prezidenta ČR. Ve svém prohlášení totiž nejprve deklaruje, že podporuje přímou volbu, a nato chválí podnikatele Okamuru, že si dokáže svou prací získat autoritu.

„Vladimír Dryml se po setkání se svými voliči a na základě četné korespondence rozhodl podpořit přímou volbu prezidenta republiky i když v této věci zastával doposud velmi, velmi zdrženlivý postoj,“ píše se v prohlášení senátora za ČSSD.

Váží si prý názoru „prostého voliče“ a ctí sílu „selského rozumu“, jak píše dále. Dokonce si až myslí, že tyto vlastnosti by mohly vyvést společnost s ekonomické a politické krize. Vidí za tím změnu české politiky.

„Senátor Dryml zásadně odmítá útoky namířené proti lidem, kteří získali přirozenou autoritu a popularitu mezi veřejností, jako je např. Tomio Okamura. Za těmito lidmi lze vidět kus poctivé práce i schopnost porozumět požadavkům většiny občanů a získat v jejich očích přirozenou autoritu,“ uzavírá Dryml.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman vede džihád proti ČT? Petr Žantovský je ohromen nad argumentací zaměstnance ČT. I nad slovy dalšího novináře, že žijeme ve válce

5:15 Zeman vede džihád proti ČT? Petr Žantovský je ohromen nad argumentací zaměstnance ČT. I nad slovy dalšího novináře, že žijeme ve válce

TÝDEN V MÉDIÍCH Obrovskou porci demagogie vytasil komentátor Vladimír Mertlík při obhajobě akcí Mili…