Dryml se brání útokem na média: Omluvenku jsem Janouškovi nevystavoval

14.11.2014 22:24

Ředitel krkonošské nemocnice a bývalý senátor za ČSSD i SPO Vladimír Dryml se brání, že žádnou omluvenku Romanu Janouškovi, která by blokovala jeho nástup do vězení, nevystavoval. Pravda je, že byl Janoušek v nemocnici ošetřován a na tom Dryml nevidí nic špatného. Zároveň prohlašuje, že se média snaží odlákat pozornost od podstatnějších věcí. Zprávu přináší server Lidovky.cz.

Dryml se brání útokem na média: Omluvenku jsem Janouškovi nevystavoval
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Vladimír dryml
reklama

Vladimír Dryml připouští, že byl Janoušek v jeho nemocnici ošetřován, na čemž nevidí nic špatného. Přece nebude odmítat různé lidi jen proto, že se o nich zrovna píše v novinách. Vzhledem k tomu, že je nemocnice poblíž horských středisek, ošetřuje prý řadu známých lidí.

Bývalý senátor ale zároveň odmítá, že by Janouškovi vystavoval nějakou omluvenku, která by ho měla chránit před návratem do vězení. „Pan Janoušek u nás byl hospitalizován v září, od té doby již dvakrát proběhla tato zpráva v médiích. Nikdy jsem nevystavil žádnou omluvenku nebo doporučení pro soud pro pana Janouška, jak lživě tvrdila některá media,“ poznamenal.

V této souvislosti Dryml zkritizoval i média, která podle jeho názoru věnují pozornost podobným kauzám, když by si měli raději všímat podivných nákupů v nemocnicích v Ostravě či Hradci Králové.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Fašismus propašovali Ukrajinci i na dresy. Je potřeba lži vytáhnout na světlo. Byli jsme při křtu knihy Nemrzačte naši historii

22:25 Fašismus propašovali Ukrajinci i na dresy. Je potřeba lži vytáhnout na světlo. Byli jsme při křtu knihy Nemrzačte naši historii

REPORTÁŽ Lhaní ohledně padlých při karpatsko-dukelské operaci. Pomník vlasovcům v Řeporyjích. Odstra…