Dva syrské běžence prý seřezali pálkou. A to není zdaleka vše, co proti nim lidé v Německu dělají

01.11.2015 21:34 | Zprávy

Na severu Německa byli brutálně napadeni dva syrští běženci. Gang zatím neznámých mužů proti nim použil baseballové pálky. Syřané byli ošetřeni v jedné z nemocnic.

Dva syrské běžence prý seřezali pálkou. A to není zdaleka vše, co proti nim lidé v Německu dělají
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.

S odvoláním na britský deník The Independent a Agenturu AP informuje server Echo24.cz o napadení dvou uprchlíků ze Sýrie ve městě Wismar.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Proč je důležité, kdo je v čele nějakého výboru?

A proč myslíte, že vám ANO žádného předsedu nedalo? A taky vzhledem k tomu, jak jde ta politická kultura z kopce (podle mě dost) neměly by se nějaké nepsané zvyklosti uzákonit? Jako třeba kdo má nárok na nějakého předsedu výboru nebo funkci ve vedení sněmovny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zážitek za 560 Kč. Cizinci se divili, co si Češi dají líbit

19:29 Zážitek za 560 Kč. Cizinci se divili, co si Češi dají líbit

Grilovaný celer za 560 korun, švestkové knedlíky za 285 korun, grilovaná klobása za 245 korun. I tak…