EK se vysmála občanům, napsal čtenář. A europoslanec Zdechovský odpověděl

22.11.2015 10:55 | Zprávy
autor: mp

Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) odpovídal na dotazy a postřehy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Týkaly se uprchlické krize, europoslanec dal např. najevo, že v některých věcech nevěří médiím.

EK se vysmála občanům, napsal čtenář. A europoslanec Zdechovský odpověděl
Foto: Archiv TZ
Popisek: Europoslanec Tomáš Zdechovský

„Šéfka diplomacie EU nepřijela do Česka kvůli běžencům. Proč nepřijela za lidmi? Dokážete si představit, že by se americký ministr zahraničí naštval na vládu státu Texasu a mstil se Texasanům? Proč nepřijela? Považuji to za akt výsměchu občanům ČR!“ napsal rozhořčený čtenář vystupující pod označením EU – svaz socialistických republik.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Stavby na černo

Proč by se měli podle vás jakkoliv legalizovat nebo usnadnit legalizace černých staveb? Je to snad proto, že je sama máte na svém pozemku? Já nevím, ale proč obecně usnadňovat něco někomu, kdo nerespektuje zákony? K čemu pak jsou? A co uděláte s těmi vašimi černými stavbami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poslankyně zúčtovala s lidovcem, který se jí smál za slovo „nevím“

16:10 Poslankyně zúčtovala s lidovcem, který se jí smál za slovo „nevím“

DENÍK POSLANKYNĚ Ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz se poslankyně Motoristů sobě Gabriela Sed…