Erik Best a Jaroslav Plesl vypustili temné informace na téma „Topolánek“

06.11.2017 11:05

Bývalý premiér Mirek Topolánek sehnal potřebné senátorské podpisy pro prezidentskou kandidaturu. Na sociální síti Facebook na nového prezidentského kandidáta reaguje šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Své napsal také novinář Erik Best, mimo jiné i na serveru FSfinalword.cz.

Erik Best a Jaroslav Plesl vypustili temné informace na téma „Topolánek“
Foto: Hans Štembera
Popisek: Erik Best, americký novinář

„Langer podporuje Topolánka na prezidenta. Čeho my se tu ještě nedočkáme?!“ zkonstatoval Plesl v souvislosti s podporou bývalého ministra vnitra Ivana Langera ve směru k Topolánkovi.

„Teď už jen zbývá, aby kandidaturu oznámil Pavel Bém a Jana Nagyová,“ dodal také Plesl. 

Anketa

Který Zemanův protikandidát má největší šanci na úspěch?

27%
6%
5%
hlasovalo: 5352 lidí

Je fascinující, k čemu se celej ten tábor kolem ČEZ/Monte Argentario teď upíná. Nejdřív udělali svého mluvčího a hlavního stratéga z Kalouska, což se ukázalo jako zcela tragický rozhodnutí. A teď se zas všechny naděje upínají ke spasiteli Topolánkovi, zatímco Dalík nastupuje do kriminálu. A k tomu Chovanec v televizi vykládá, že by bylo dobré sehnat podporu pro zvolení předsedy ODS do čela Sněmovny. Takhle se to opravdu dělat nedá,“ míní také šéfredaktor MF Dnes Plesl.

„Mirka Němcová by to snad vzala. Minule volila knížete, tak má solidní předpoklad pro výkon prezidentského úřadu. By jí to Martin Roman mohl zaplatit...“ dodal Plesl.

„Bývalý premiér Mirek Topolánek včera ohlásil kandidaturu na prezidenta a Česká televize mu věnovala dvě a půl minuty v hlavní zpravodajské relaci. Topolánek čas využil k tomu, aby obvinil Miloše Zemana a Andreje Babiše z nestandardních, neústavních kroků v procesu sestavování vlády a dodal, že může být silným politickým kandidátem, který zatím v soutěži chybí,“ zmínil následně na svém webu Best. 

Původní text ZDE

Česká televize však podle něj nezmínila to nejpodstatnější. „Expremiér pracuje pro Daniela Křetínského a jeho energetický a mediální konglomerát EPH. Křetínského holding má nejasnou vlastnickou strukturu a velké peníze vydělal díky vazbám na ČEZ. Topolánek je politickým kandidátem pouze v tom smyslu, že je bývalým politikem. Jinak jde o byznysového kandidáta EPH a ČEZu,“ dodal Best se slovy, že tento vývoj se dá vykládat i tak, že Drahoš byl velkým zklamáním pro obchodní zájmy, jež se teď přesunou směrem k Topolánkovi.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Probíhá válka. Skrytý boj proti Zemanovi s Babišem! Erik Best ví více, zásadní byl i pořad Soukupa o Bakalovi

13:33 Probíhá válka. Skrytý boj proti Zemanovi s Babišem! Erik Best ví více, zásadní byl i pořad Soukupa o Bakalovi

Kauzy Jaromíra Soukupa na TV Barrandov se ve středečním vysílání pořadu zaměřily na OKD a uhlobarona…