Europoslanec Niedermayer už je členem TOP 09

30.11.2017 14:40 | Zprávy
autor: mp

Europoslanec Luděk Niedermayer vstoupil do TOP 09. Bývalý viceguvernér České národní banky se stal členem regionální organizace strany v Praze 2 tento týden, sdělil dnes ČTK pražský krajský manažer TOP 09 Petr Kučera.

Europoslanec Niedermayer už je členem TOP 09
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Luděk Niedermayer

Do strany Niedermayer následoval dalšího europoslance zvoleného za TOP 09 Jiřího Pospíšila, který se o víkendu stal předsedou strany.

Niedermayer, který je europoslancem od roku 2014, chce TOP 09 pomoci v ekonomické oblasti a ve srozumitelnější prezentaci evropských témat. „Věřím v hodnoty a zásady, které TOP 09 reprezentuje. Jsem přesvědčen, že představují tu správnou cestu k dobré budoucnosti naší země,“ uvedl Niedermayer v tiskové zprávě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Vyvolení

Podle vás rozpočet Babišovy vlády zhorší situaci lidem a přihraje peníze vyvoleným. Koho myslíte těmi vyvolenými? A uvědomujete si fakt, že vy jste měli šanci lidem pomoc, a že se vám to nepovedlo, a proto je na scéně opět ANO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Stvořitelé Petra Pavla jdou po Babišovi spolu se „Sorosovou firmou“

4:44 Stvořitelé Petra Pavla jdou po Babišovi spolu se „Sorosovou firmou“

V zákulisí české politiky už několik let působí Síť k ochraně demokracie. Tvrdí, že je nezávislou in…