Europoslanec Svoboda udeřil: Kvůli Ransdorfovi máme z ostudy kabát. Může za to i KSČM

04.12.2015 20:41 | Zprávy
autor: mp

Předseda Právního výboru Evropského parlamentu a europoslanec Pavel Svoboda (KDU-ČSL) se vyjádřil k zatčení Miloslava Ransdorfa ve Švýcarsku. Lidovecký politik má za to, že se z téhle ostudy bude Česká republika vzpamatovávat ještě dlouho. A poděkovat za to můžeme i KSČM, která Ransdorfa vyslala do volebního klání.

Europoslanec Svoboda udeřil: Kvůli Ransdorfovi máme z ostudy kabát. Může za to i KSČM
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Pavel Svoboda

„Zatčení Miloslava Ransdorfa ve Švýcarsku při pokusu o trestný čin považuji za mezinárodní ostudu naší země, s jakou zatím nenacházím srovnání. Budeme se za to červenat ještě několik let... Musím ale zdůraznit, že je plně v odpovědnosti Komunistické strany Čech a Moravy, koho si nominuje jako svého reprezentanta v Evropě,“ napsal Svoboda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

19:15 Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

ParlamentníListy.cz získaly stanovisko advokáta a odborníka na Ústavní právo Jaroslava Kuby, které v…