Evropské ženy před znásilněním muslimy nikdo nezachrání. Orgány nefungují, celá civilizace je na kolenou, soudí izraelský publicista

22.01.2016 21:47

Bývalý izraelský poslanec a publicista Moše Feiglin se ve svém komentáři vrací k sexuálnímu napadení žen v Kolíně nad Rýnem a dalších západoevropských městech. Podivuje se tomu, proč k tomu evropská média mlčí a politici krčí rameny. Západní Evropa je dle jeho názoru na kolenou a „přímo vyzývá zdivočelé muslimské muže, aby ji znásilnili“.

Evropské ženy před znásilněním muslimy nikdo nezachrání. Orgány nefungují, celá civilizace je na kolenou, soudí izraelský publicista
Foto: Radim Panenka
Popisek: Uprchlíci před autobusovým nádražím v Bělehradě. Do Srbska denně dorazí až tisíc imigrantů, kteří chtějí do EU. Hlavně do Německa či Švédska.
reklama

„Jaký je význam tohoto jevu? Kde byli všichni evropští muži, když byly jejich ženy obtěžovány a znásilňovány? Proč syrští uprchlíci utíkají do Německa, Švédska nebo Finska? Vždyť v sousedství Sýrie leží mnoho zemí, kde se hovoří jejich jazykem. A pokud se už rozhodnou odejít do Evropy, tak proč ne do nejbližší evropské země? Co je špatného na Maďarsku nebo Polsku?“ podivuje se Feiglin a konstatuje, že skutečný uprchlík utíkající před válkou si obvykle nevybírá. „Prostě se zastaví na prvním místě, kde může v bezpečí složit hlavu k odpočinku,“ dodává. 

Odpověď na tyto otázky podle Feiglina je konstatování, že se nejedná jen o ekonomické motivace. „Pod povrchem leží něco mnohem hlubšího. Západní Evropa je nejsekulárnějším kontinentem na světě. Většina lidstva věří v boha a většina Američanů jsou věřícími. Na druhou stranu je Západní Evropa oázou kacířství. Jedná se kulturu, která odstranila boha ze svého vědomí. Vyloučila jej ze svého denního života a uzavřela jej do muzeí. Intenzivní tlak islámu se přirozeně snaží do tohoto vzniklého vakua vniknout a zaplnit jej. Je to krystalicky čistá fyzika. Interkontinentální mužství a ženství,“ konstatuje Feiglin.

Celý text v angličtině máte k dispozici ZDE.

„Vyloučení boha nechalo vzniknout hladu po moci a získání významu. Policie se nepokouší zabránit znásilňování, stejně jako se jejich předchůdci nepokoušeli zastavit Křišťálovou noc, tedy protižidovský pogrom v hitlerovském Německu. Protože oni prostě chtějí uprchlíky. Jejich přijímání požaduje syndrom týrané manželky a kancléřkou Merkelovou prosazovaná politická korektnost. Velký comeback zaznamenal v Německu také Hitlerův Mein Kampf a prodává se ze stejného důvodu. Kvůli poptávce po absolutní a násilné autoritě,“ tvrdí Feiglin, který se mimo jiné v minulosti účastnil v pozici důstojníka libanonské války.

Islámskému státu se podle Feiglina daří uchvátit Západ. „Evropané ohromujícím tempem konvertují k islámu. V Londýně vidíte samé burky a evropští političtí vůdci vzkazují Evropankám, aby si na to zvykly. Opisujeme kruh závratnou rychlostí a rozmach ženských práv je už jen vzdálenou a mlhavou vzpomínkou. Stát už ženy chránit nebude. Prostě si na to musíte zvyknout. Vaše bezbožná kultura se vypařila. Najděte si muže, kteří vás ochrání. Samozřejmě to musí být muslimové. Žádní jiní skuteční muži už totiž neexistují,“ uzavírá v pesimistickém tónu Feiglin.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pro
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravec lhal. Takhle už ne! Kauza Prymula nabrala směrem k ČT obrátky

12:53 Moravec lhal. Takhle už ne! Kauza Prymula nabrala směrem k ČT obrátky

Václav Moravec ve svém pořadu tvrdil, že na vyšehradské schůzce byl i náměstek VZP Šmehlík. Ten to p…