Exposlanec LIDEM Paggio našel místo na kandidátce. Čtěte u koho

17.09.2013 7:53

Bývalý poslanec a člen LIDEM Viktor Paggio vysvětluje na svém webu, proč se rozhodl kandidovat v předčasných volbách do sněmovny na kandidátce Strany soukromníků České republiky. Podle Paggia velké strany pro živnostníky nedělají nic.

Exposlanec LIDEM Paggio našel místo na kandidátce. Čtěte u koho
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Viktor Paggio

Anketa

Kterou stranu budete volit? Ptáme se mezi 16.- 22. zářím

19%
20%
5%
5%
1%
hlasovalo: 176656 lidí

„V Soukromnících cítím veliký potenciál, a proto je chci podpořit ze symbolického posledního místa pražské kandidátky,“ uvádí Paggio na svém webu. Podle svých slov tak navazuje na dlouhodobou spolupráci. „Společně se Stranou soukromníků jsem pracoval na programu LIDEM pro podnikatele. Mají ‚v zásobníku‘ desítky kroků, které by českým živnostníkům a podnikatelům ulehčily život, od lepšího čerpání evropských peněz pro malé a střední firmy až po odvod DPH či po proplacení faktury,“ vysvětluje své motivy bývalý poslanec LIDEM.

Viktor Paggio zaútočil na velké strany, kterým prý nejde o živnostníky. Důkazem toho je podle Paggia dlouhý seznam jejich požadavků. „Velké strany u nás plní hlavně přání velkého byznysu.“ říká Paggio.

Místopředseda Strany soukromníků České republiky Aleš Hemer je rád, že se Paggio rozhodl kandidovat právě za ně. „Naše spolupráce s Viktorem Paggio byla pro malé a střední podnikatele velmi přínosná, jsem proto rád, že svojí účastí podpoří pražskou kandidátku Strany soukromníků České republiky,“ uvedl.

ODS či TOP 09 mají jiné zájmy než sjednotit a zachránit českou pravici

Viktor Paggio na svém webu také uvádí, že podle Hemera se Strana soukromníků České republiky snažila vytvořit středo-pravicový volební blok, který by zastavil nájezd levicových sil na naši zemi. „Bohužel jsme zjistili, že velké strany jako ODS či TOP 09 mají jiné zájmy než sjednotit a zachránit českou pravici. Svým přístupem tyto strany navíc ukázaly to, co již dávno všichni víme – živnostník, malý a střední podnikatel není v reálu jejich cílovou skupinou,“ říká Hemer. I z tohoto důvodu jde prý Strana soukromníků ČR do voleb samostatně, s podporou a účastí cechů, společenstev, sdružení, komor, Konzervativní strany, členů SNK-ED, členů LIDEM-liberální demokraté a členů otevřených iniciativ.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: dkr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Krutej filmovej svět.“ Co si režisér dovolí na herečky, odhalila jedna z nich. A kdyby jen to

22:15 „Krutej filmovej svět.“ Co si režisér dovolí na herečky, odhalila jedna z nich. A kdyby jen to

Herečka Tereza Ramba byla hostem v rozhovoru Prostoru X. Řeč byla o sexismu ve filmovém průmyslu, ma…