Exposlanec VV koupil na tržnici japonský klobouk. Prý pro Bártu a Okamuru

3. 9. 2013 15:47

Bývalý poslanec VV Otto Chaloupka pojal možné spojení VV a Úsvitu Tomia Okamury s humorem. Na svůj Facebook totiž během úterního odpoledne pověsil fotografii z tržnice. Spolu s ním se k recesi přidal také dnes už někdejší místopředseda VV Michal Babák.

Exposlanec VV koupil na tržnici japonský klobouk. Prý pro Bártu a Okamuru
Foto: red
Popisek: Otto Chaloupka
reklama

"Nic japonského jsem narychlo nesehnal, ale tento asijský klobouk bych rád předal Vítkovi Bártovi, snad to Tomio Okamura ocení," uvedl na svém Facebooku Chaloupka. Reagoval tak na mediální přestřelku, která se strhla po pondělním usnesení Grémia VV. To odsouhlasilo spolupráci s hnutím Úsvit Tomia Okamury.

Právě poté na své posty rezignovalo hned několik poslanců někdejší vládní strany. Jeden z nich, Michal Babák, pro PL uvedl: "Zvítězila vize silného předsedy, který dokázal přesvědčit o správnosti jiného řešení a já to plně respektuji. Na druhé straně to považuji za velmi závažné rozhodnutí a já za něj z pozice vedení strany nemohu a nechci nést odpovědnost."

Předseda VV Vít Bárta na svém webu pro změnu informoval: "Vít Bárta stranu nerozložil, protože většina regionů stojí za mnou. Z 19 členů grémia se 12 vyslovilo pro vyslání představitelů VV na kandidátky hnutí Úsvit Tomia Okamury."

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: tan
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Minář? Ne, Dan Landa! padlo. A scéna, jak zpěvák utřel ČT

15:22 Minář? Ne, Dan Landa! padlo. A scéna, jak zpěvák utřel ČT

„Větší šanci na přetáhnutí voličů ANO a SPD mají aktivity Dana Landy než Mikuláš Minář z chvilek,“ z…