Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) kvůli rozhodnutí soudu o zákazu jejího mítinku v Havířově na Karvinsku podala k Nejvyššímu správnímu soudu v Brně kasační stížnost. Ohradila se tak proti postupu Krajského soudu v Ostravě. ČTK o tom dnes informoval místopředseda strany Jiří Štěpánek.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
A jaký je vlastně váš názor na EU? Přijde mi, že ODS od dob, co odešel Klaus svůj postoj dost zásadně změnila. A taky by mě zajímal vás názor na přijetí Eura. Děkuji
Brusel přichází s dalším balíkem ideologických opatření, která mají změnit fungování členských států…