FOTO Babiš řádí na síti. Co průzkum, to oslavnější fotka

25. 9. 2013 18:25

Poslední průzkum volebního modelu společnosti CVVM ukázal jasné vítězství levice v čele s ČSSD. Hned na třetím místě se ovšem překvapivě umístilo ANO podnikatele Andreje Babiše. Získalo až 14 procent hlasů a předběhlo tak ostatní pravicové strany. Hnutí v reakci na to upravilo svou úvodní fotku na facebookovém profilu.

FOTO Babiš řádí na síti. Co průzkum, to oslavnější fotka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš
reklama

Hnutí ANO do třetice upravilo hlavní fotku na svém profilu na Facebooku a s odkazem na průzkum CVVM zveřejněný 24. září uvádí, že „Jsme třetí nejsilnější strana v České republice“.

Babišovci poctivě aktualizují

ANO má před ostatními stranami náskok

Podle CVVM by volby vyhrála ČSSD s 30,5 procenty. Následují komunisté se ziskem 19,5 procent, na třetí místo se pak dostalo ANO se 14 procenty. TOP 09 následuje s 12,5 procenty a ODS by se značným odstupem získala 7 procent. Do sněmovny by těsně pronikla ještě SPOZ, která by získala 5,5 procenta.

V průzkumu stranických preferencí, kde jsou do výsledků započítáni i respondenti, kteří nechtějí jít k volbám, anebo ti, kteří se zatím nerozhodli, jsou čísla poněkud jiná. ČSSD by jako vítěz voleb získala 19,5 procenta, komunisté by následovali s 12,5 procenty. Andrej Babiš se svým hnutím ANO získal podporu 8,5 procent ze všech dotázaných a TOP 09 o procento méně. Občanští demokraté zaostávají s pěti procenty a SPOZ má tři procenta sympatizantů.

  • Celá zpráva CVVM ZDE
     

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vfe
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

22:17 „Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

REPORTÁŽ „Prachsprostá zlodějko Albrightová, všechno to vrátíš!“ I to znělo v pondělí večer Václavsk…